Janusz Laskowski: Do wysp szcz

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Laskowski

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Janusz Laskowski: Do wysp szcz

Do wysp szczęśliwych dopłynę, na szczycie wysokiej fali.Do wysp szczęśliwych dopłynę i naszą miłość ocalę.Do wysp szczęśliwych dopłynę na fali bezsennej nocy.Do wysp szczęśliwych dopłynę, na których można odpocząć.Nawet, jeśli to daleko, na tym brzegu będę czekał.Nawet, jeśli to daleko, będę czekał.Do wysp szczęśliwych dopłynę, na cichym brzegu odpocznę,Do wysp szczęśliwych dopłynę przez wody wielkie i mroczne.Do wysp szczęśliwych dopłynę, do których dopłynąć trudno,będziemy wreszcie we dwoje na naszej wyspie bezludnej.Nawet, jeśli to daleko, na tym brzegu będę czekał.Nawet, jeśli to daleko, będę czekał.Do wysp szczęśliwych dopłynę, do których droga daleka,i zanim wszystko przeminie, na Ciebie miła poczekam.Do wysp szczęśliwych dopłynę, na szczycie wysokiej fali.Do wysp szczęśliwych dopłynę i naszą miłość ocalę.Nawet, jeśli to daleko, na tym brzegu będę czekał.Nawet, jeśli to daleko, będę czekał.Będę czekał, będę czekał, ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Janusz Laskowski: Do wysp szcz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
77 %
23 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Laskowski: Do wysp szcz

Skomentuj tekst

Janusz Laskowski: Do wysp szcz

Komentarze: 17

Sortuj

~Gość ( 8 lipca 2017, 17:05)
Re: Janusz Laskowski - Do wysp szcz
Do szczęśliwych wysp dopłynąłem na szczycie bezsennej fali, czekam na moją ocaloną akademię, adiutanta-żonę Beatę Najnert, która zaufała mi zdobyła moje serce ! Zostanie ze mną w Domu PIAST - następnie dalsza podróż w przyszłości ! Amen !
540
150
Odpowiedz (20)
~Gość ( 9 czerwca 2017, 05:37)
Re: Janusz Laskowski - Do wysp szcz
Od 1984 roku czekam na uczciwą dziewczynę - jest 2017 roki i jeszcze nie znalazłem takiej, która byłaby wierna mi ! Dalej czekam i szukam odpowiedniej roztropnej panny, która zaufa mi i zostanie ze mną w Domu PIAST ! W samotnym Domu PIAST-a Dłużej czekać już nie chcę bo pięknych dziewczyn z sercem jest wiele, i rozmawiają ze mną sercem ! Nie chcę żadnej prostytutki-najemnika-oszustki-pirata-drogowego z Watykanu Bergoglio=FSB=RAtzingera=OPUS=DEI=Sauera=Merkel=STASI=TUSKA=kochanek=BND=agentury=TURKO=Nawrath=Litak=Szydło=Beaty=Kusiński=WSW=4RP=NWO=sekty=JW=GROM=JW=FORMOZA=Anikieja=Martyniuka=MI6=Warota=TRZPILA=PIS=uleja nałożnic z Bartuss T - Disco Polo Lajf - Akcent & Kroppa - Kristars - TROPIC - SHAZZA - JORRGUS - Longford - Vanila zboczonych tancerek-degeneratek-mściwych-pip HUSSA-
509
172
Odpowiedz (0)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do wysp szcz - Janusz Laskowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do wysp szcz - Janusz Laskowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Laskowski.