Janusz Laskowski: Mo

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Laskowski

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Janusz Laskowski: Mo

Deszczowe krople płyną po szybach, to wieczór płacze nad nami,już cię nie widzę, odeszłaś chyba wraz z gasnącymi światłami.Deszczowe krople płyną po szybach, to wieczór płacze nad nami,już cię nie widzę, odeszłaś chyba wraz z gasnącymi światłami.Może się jeszcze zobaczymy kiedyś na zakręcie życia,i może zdarzy się znów zacząć, lecz już od wspomnień tylko chyba.Może się jeszcze zobaczymy, tylko przypadkiem, tak na chwilę,jak obcy ludzie się miniemy, choć przeżyliśmy miłość.Choć peron widać jeszcze z daleka, jeszcze się lampa chwieje, to co łączyło, dziś nas rozdziela, lecz pozostały nadzieje.Choć peron widać jeszcze z daleka, jeszcze się lampa chwieje, to co łączyło, dziś nas rozdziela, lecz pozostały nadzieje.Może się jeszcze zobaczymy kiedyś na zakręcie życia,chyba się sobą ucieszymy, gdy nas przywita szczęście.Może się jeszcze zobaczymy, tylko przypadkiem, tak na chwilę,może się jeszcze zobaczymy, by znowu przeżyć miłość.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Janusz Laskowski: Mo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
71 %
29 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Laskowski: Mo

Skomentuj tekst

Janusz Laskowski: Mo

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (19 listopada 2017, 08:54)
Re: Janusz Laskowski - Mo
Nadzieja Matką mądrych ludzi !
342
13
Odpowiedz (0)

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mo - Janusz Laskowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mo - Janusz Laskowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Laskowski.