Janusz Laskowski: Och, jak bardzo ci
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Janusz Laskowski: Och, jak bardzo ci
Jeśli dla Ciebie mógłbym coś zrobić Byłbym szczęśliwy jak nikt. Gwiazdy, te z nieba wraz ze swym sercemWszystko dla Ciebie chcę dać.Och, jak bardzo Cię kocham,O czym Ty dobrze wiesz,Chciałbym być zawsze z TobąI całować Cię wciąż.Idę wśród nocy, tak mi jest dobrze,Bo odnalazłem Twój ślad.Będę podążał więc Twoim śladem,Gdy znajdę Cię powiem tak:Spotkałem ciebie wśród ciemnej nocyFale nam biły o brzegSzłaś brzegiem plaży w blasku księżycaW piękną gwiaździstą nocWidziałem w blasku, blasku księżycaPiękną, pogodną Twą twarzGdy uśmiechałaś się do mnie czuleMówiąc mi tak pierwszy raz:
Tłumaczenie piosenki
Janusz Laskowski: Och, jak bardzo ci
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Janusz Laskowski: Och, jak bardzo ci
-
Pierwszy dzie
- Janusz Laskowski
-
Ty wracasz jak echo
- Janusz Laskowski
-
Walczymy do ko
- Janusz Laskowski
-
Wybuduj
- Janusz Laskowski
-
- Janusz Laskowski
Skomentuj tekst
Janusz Laskowski: Och, jak bardzo ci
Pisz jako
4000 znaków do wpisania
Piękna piosenka dla niewinnej vice królewny B. Najnert dziś pod innym nazwiskiem razem z J - król Psie Pole Wrocław - Warszawa Lechistan Jezusa dzieło TM
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- och jak bardzo cię kocham tekst●
- jeśli dla ciebie mógłbym coś zrobić byłbym szczęśliwy jak nikt●
- jesli dla ciebie moglbym cos zrobic●
- tak bardzo cie kocham laskowski chwyty●
- och jak bardzo cie kocham laskowski●
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Przy tobie
- Maciej Skiba
-
Stacja Hel // My Name Is Poznań 3.0
- Stan Zapalny
-
Bliżej
- Natalia Kukulska
-
Kształt miłości - feat. bambi
- Young Igi
-
Pani Perfect
- Natalia Kukulska
-
Latawce
- Sylwia Grzeszczak
-
Nie czekam
- Marta Bijan
-
Gdy nikt nie widzi
- Ochman
-
Night or Day
- Franz Ferdinand
-
Pada deszcz - feat. Runa, Sarius, Jano Polska Wersja
- Cleo
Tekst piosenki Och, jak bardzo ci - Janusz Laskowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Och, jak bardzo ci - Janusz Laskowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Laskowski.
Komentarze: 2
Sortuj