Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Laskowski

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Kochasz te emocje - prostujące ludzi,kiedy piłka w siatce - szał radości budzi.Liczy się ta chwila - czekasz na nią długo, a po pierwszej bramce - czyhasz już na drugą. Ref: Walczymy do końca, idziemy do przodu,dopóki bramki są dwie.Choć piłka okrągła, wygrywać jest w modzie,już nawet dziecko wie.Walczymy do końca, liczymy na sukces,dopóki toczy się gra. I jasne jak słońce, przekonasz się wkrótce,że to naprawdę sens ma. // bis Gramy coraz lepiej, po wynikach widać,ale trochę szczęścia - też się przyda. Szanse na zwycięstwo - rosną z każdą chwilą,często się udaje, szczęście lepszym sprzyja. Ref: Walczymy do końca, idziemy do przodu,dopóki bramki są dwie.Choć piłka okrągła, wygrywać jest w modzie,już nawet dziecko wie.Walczymy do końca, liczymy na sukces,dopóki toczy się gra. I jasne jak słońce, przekonasz się wkrótce,że to naprawdę sens ma. // bis
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
97 %
3 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Skomentuj tekst

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (28 lipca 2019, 07:13)
Re: Janusz Laskowski - Walczymy do ko
Ja walczę do końca osoby są dwie - Malina piękna dziewczyna o tym wie że bramki są dwie - Ja wybrałem właściwą bramkę Beatę w PIAST RP !!!! TW nie ma nic do powiedzenia w 2019 roku Orła Złotego Jezusa TM !

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Walczymy do ko - Janusz Laskowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Walczymy do ko - Janusz Laskowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Laskowski.