Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Laskowski

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Kochasz te emocje - prostujące ludzi,kiedy piłka w siatce - szał radości budzi.Liczy się ta chwila - czekasz na nią długo, a po pierwszej bramce - czyhasz już na drugą. Ref: Walczymy do końca, idziemy do przodu,dopóki bramki są dwie.Choć piłka okrągła, wygrywać jest w modzie,już nawet dziecko wie.Walczymy do końca, liczymy na sukces,dopóki toczy się gra. I jasne jak słońce, przekonasz się wkrótce,że to naprawdę sens ma. // bis Gramy coraz lepiej, po wynikach widać,ale trochę szczęścia - też się przyda. Szanse na zwycięstwo - rosną z każdą chwilą,często się udaje, szczęście lepszym sprzyja. Ref: Walczymy do końca, idziemy do przodu,dopóki bramki są dwie.Choć piłka okrągła, wygrywać jest w modzie,już nawet dziecko wie.Walczymy do końca, liczymy na sukces,dopóki toczy się gra. I jasne jak słońce, przekonasz się wkrótce,że to naprawdę sens ma. // bis
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
97 %
3 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Skomentuj tekst

Janusz Laskowski: Walczymy do ko

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (28 lipca 2019, 07:13)
Re: Janusz Laskowski - Walczymy do ko
Ja walczę do końca osoby są dwie - Malina piękna dziewczyna o tym wie że bramki są dwie - Ja wybrałem właściwą bramkę Beatę w PIAST RP !!!! TW nie ma nic do powiedzenia w 2019 roku Orła Złotego Jezusa TM !

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Walczymy do ko - Janusz Laskowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Walczymy do ko - Janusz Laskowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Laskowski.