Janusz Radek - Sur le pont d'Avignon tekst piosenki - Teksciory.pl

Janusz Radek: Sur le pont d'Avignon

Tekst piosenki

Brak wideo

Janusz Radek

Teksty: 101 Tłumaczenia: 0 Wideo: 11

Tekst piosenki

Janusz Radek: Sur le pont d'Avignon

Ten wiersz jest żyłką słoneczną na ścianie jak fotografia wszystkich wiosen. Kantyczki deszczu wam przyniosę wyblakłe nutki w nieba dzwon jak wody wiatrem oddychanie. Tańczą panowie niewidzialni "na moście w Awinion". Zielone, staroświeckie granie jak anemiczne pączki ciszy. Odetchnij drzewem, to usłyszysz jak promień - naprężony ton, jak na najcieńszej wiatru gamie tańczą liściaste suknie panien "na moście w Awinion". W drzewach, w zielonych okien ramie przez widma miast - srebrzysty gotyk. Wirują ptaki płowozłote jak lutnie, co ucieły z rąk. W lasach zielonych - białe łanie uchodzą w coraz cichszy taniec. Tańczą panowie, tańczą panie "na moście w Awinion".
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Janusz Radek: Sur le pont d'Avignon

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Janusz Radek: Sur le pont d'Avignon

 

Skomentuj tekst

Janusz Radek: Sur le pont d'Avignon

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Czarny Bez DZIARMA
  „Byłam w piekle Nigdy tam nie wrócę Ciepło ze mnie ucieka wraz z czarnym tuszem Pije Wodę kiedy czuje suszę Dymem się krztuszę Kiedy widzę twoją duszę Nic ci nie powiem, bo nie musze nie chce”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • Let The Bad Times Roll The Offspring
  „We’re gonna hang em high We’re gonna shoot straight up in the air This eys is for an eye Don;t need to ask and don;t needd to care But don’t be thinking we’re crazy When you see all the hell th”
 • Puzzle Miszel
  „Wszyscy jesteśmy jak kundle I Paluch miał racje by pierd* pudle Jak dla mnie to wszystko jest nudne Boomer Zajmę się własnym płótnem nie zgodzę się z tym, Ze raperem nie bedzie jutjuber Jak zi”
 • GBS Qry
  „Ja się bawię Ja się bawię cały czas przy zabawie liczę czas cały czas cały czas cały czas cały czas cały czas robię to bo zapierdalanie tu w modzie jest moja muza ma jebnięcie tak jak kawa GB”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na moście w avignon janusz radek
 • na moście w avinion tekst
 • sur le pont awinion+tekst
 • tańczą panowie niewidzialni na moście w avignon
 • sur le pont d'avignon

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sur le pont d'Avignon - Janusz Radek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sur le pont d'Avignon - Janusz Radek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Janusz Radek.