Jeden Osiem L: Kilka chwil

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 55 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Są chwile, które chciałbym zatrzymać tak Tych kilka suwenirów, Zmienionych dawno lat jak Jak fotografie w wysokiej rozdzielczości, zbliżać, oddalać, szukać w nich doskonałości. Są chwile, które chciałbym wymazać lecz, Ktoś numerował strony - oszukać nie da się. I dzień po dniu jest częścią mnie niezmiennie, Zdarzeń zbiór napędzających się wzajemnie. Pomiędzy nimi ja, w centrum tworzeń dat, Chciałbym pojąć jak, działa cały świat. Przyszłość wiarę daję, póki jest nieznana Wieczność puchem wielkich planów wysłana. Kilka chwil, jak wybranych z setek dni wspomnień posklejany film Mówi miMówi jak mam dalej żyćKtórą drogę wybrać dziś... Ręce dwie, rozum, które dał mi dobry Bóg Przydział na cuda - dla mnie jeden spełnić mógł Jestem więc dostałem oręż żeby walczyćMarzeń w brud, na każdy życia dzień wystarczyŚnie by znów zbudzić się rano z przeświadczeniemTo jest ten czas - dziś na lepsze wszystko zmienięOtworzę folder nazwany doświadczeniemTo jest recepta, jak tu jest natchnienieTu jest złudzenie, że życie jak gobelinSzyć można wiecznie, oglądać jak się mieniŻe starczy czasu i w końcu ktoś doceniże sens ma wszystko, że zły los się odmieniOcean wspomnień, nie chcę ich zapomnieć , Upadki, wzloty, czas triumfów i czas potknięć. Dają naukę, wytykają błędy Krzyczą: do przodu lub: droga nie tędy! Kilka chwil (tylko kilka krótkich chwil) Jak wybranych z setek dni Wspomnień posklejany filmMówi mi (właśnie dzisiaj powie mi) Mówi jak mam dalej żyć Którą drogę wybrać dziś... Pamiętam za małolata było różniezbyt wiele rzeczy chciałem odłożyć na późniejPamiętam: nie zrobię dziś zrobię jutronigdy nie nadeszło, wiesz - mówi się trudnoPamiętam czasem myślałem, kim zostanęPiękne marzenia, co zdawały się być planem Pamiętam i nagle wszystko w moich rękachkoniec snu, świat konfrontuje siłę pięknaDni zatopione w szczęściu lekarstwem gdy, robi się źle w przeszłość patrzęTam, pewne wszystko tu nie zawszenie ma takiej siły, która te wspomnienia zatrzeKilka chwil, całe życie w paru kratkachKilka dni, tam jest cała o mnie prawdaKrótki film, ja jedyny jego znawcaWstaje świt, kolejny dzień krzyczy akcja! Kilka chwil (tylko kilka krótkich chwil)Jak wybrany z setek dni Wspomnień posklejany film Mówi mi (właśnie dzisiaj powie mi) Mówi jak mam dalej żyć Którą drogę wybrać dziś... Kilka chwil, jak wybranych z setek dni wspomnień posklejany filmMówi miMówi jak mam dalej żyć którą drogę wybrać dziś...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pomylilem kilka chwil z calym zyciem
 • kilka chwil jeden osiem l
 • wymazac chce jeszcze pare tych chwil
 • jeden osiem l kilka chwil
 • jeszcze nie dzisiaj za kilka lat na pewno jeden osiem l

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kilka chwil - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kilka chwil - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.