Jeden Osiem L: Kilka chwil

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Są chwile, które chciałbym zatrzymać tak Tych kilka suwenirów, Zmienionych dawno lat jak Jak fotografie w wysokiej rozdzielczości, zbliżać, oddalać, szukać w nich doskonałości. Są chwile, które chciałbym wymazać lecz, Ktoś numerował strony - oszukać nie da się. I dzień po dniu jest częścią mnie niezmiennie, Zdarzeń zbiór napędzających się wzajemnie. Pomiędzy nimi ja, w centrum tworzeń dat, Chciałbym pojąć jak, działa cały świat. Przyszłość wiarę daję, póki jest nieznana Wieczność puchem wielkich planów wysłana. Kilka chwil, jak wybranych z setek dni wspomnień posklejany film Mówi miMówi jak mam dalej żyćKtórą drogę wybrać dziś... Ręce dwie, rozum, które dał mi dobry Bóg Przydział na cuda - dla mnie jeden spełnić mógł Jestem więc dostałem oręż żeby walczyćMarzeń w brud, na każdy życia dzień wystarczyŚnie by znów zbudzić się rano z przeświadczeniemTo jest ten czas - dziś na lepsze wszystko zmienięOtworzę folder nazwany doświadczeniemTo jest recepta, jak tu jest natchnienieTu jest złudzenie, że życie jak gobelinSzyć można wiecznie, oglądać jak się mieniŻe starczy czasu i w końcu ktoś doceniże sens ma wszystko, że zły los się odmieniOcean wspomnień, nie chcę ich zapomnieć , Upadki, wzloty, czas triumfów i czas potknięć. Dają naukę, wytykają błędy Krzyczą: do przodu lub: droga nie tędy! Kilka chwil (tylko kilka krótkich chwil) Jak wybranych z setek dni Wspomnień posklejany filmMówi mi (właśnie dzisiaj powie mi) Mówi jak mam dalej żyć Którą drogę wybrać dziś... Pamiętam za małolata było różniezbyt wiele rzeczy chciałem odłożyć na późniejPamiętam: nie zrobię dziś zrobię jutronigdy nie nadeszło, wiesz - mówi się trudnoPamiętam czasem myślałem, kim zostanęPiękne marzenia, co zdawały się być planem Pamiętam i nagle wszystko w moich rękachkoniec snu, świat konfrontuje siłę pięknaDni zatopione w szczęściu lekarstwem gdy, robi się źle w przeszłość patrzęTam, pewne wszystko tu nie zawszenie ma takiej siły, która te wspomnienia zatrzeKilka chwil, całe życie w paru kratkachKilka dni, tam jest cała o mnie prawdaKrótki film, ja jedyny jego znawcaWstaje świt, kolejny dzień krzyczy akcja! Kilka chwil (tylko kilka krótkich chwil)Jak wybrany z setek dni Wspomnień posklejany film Mówi mi (właśnie dzisiaj powie mi) Mówi jak mam dalej żyć Którą drogę wybrać dziś... Kilka chwil, jak wybranych z setek dni wspomnień posklejany filmMówi miMówi jak mam dalej żyć którą drogę wybrać dziś...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pomylilem kilka chwil z calym zyciem
 • kilka chwil jeden osiem l
 • wymazac chce jeszcze pare tych chwil
 • jeden osiem l kilka chwil
 • jeszcze nie dzisiaj za kilka lat na pewno jeden osiem l

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kilka chwil - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kilka chwil - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.