Jeden Osiem L: Kilka chwil

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 54 Tłumaczenia: 0 Wideo: 14

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Są chwile, które chciałbym zatrzymać tak Tych kilka suwenirów, Zmienionych dawno lat jak Jak fotografie w wysokiej rozdzielczości, zbliżać, oddalać, szukać w nich doskonałości. Są chwile, które chciałbym wymazać lecz, Ktoś numerował strony - oszukać nie da się. I dzień po dniu jest częścią mnie niezmiennie, Zdarzeń zbiór napędzających się wzajemnie. Pomiędzy nimi ja, w centrum tworzeń dat, Chciałbym pojąć jak, działa cały świat. Przyszłość wiarę daję, póki jest nieznana Wieczność puchem wielkich planów wysłana. Kilka chwil, jak wybranych z setek dni wspomnień posklejany film Mówi miMówi jak mam dalej żyćKtórą drogę wybrać dziś... Ręce dwie, rozum, które dał mi dobry Bóg Przydział na cuda - dla mnie jeden spełnić mógł Jestem więc dostałem oręż żeby walczyćMarzeń w brud, na każdy życia dzień wystarczyŚnie by znów zbudzić się rano z przeświadczeniemTo jest ten czas - dziś na lepsze wszystko zmienięOtworzę folder nazwany doświadczeniemTo jest recepta, jak tu jest natchnienieTu jest złudzenie, że życie jak gobelinSzyć można wiecznie, oglądać jak się mieniŻe starczy czasu i w końcu ktoś doceniże sens ma wszystko, że zły los się odmieniOcean wspomnień, nie chcę ich zapomnieć , Upadki, wzloty, czas triumfów i czas potknięć. Dają naukę, wytykają błędy Krzyczą: do przodu lub: droga nie tędy! Kilka chwil (tylko kilka krótkich chwil) Jak wybranych z setek dni Wspomnień posklejany filmMówi mi (właśnie dzisiaj powie mi) Mówi jak mam dalej żyć Którą drogę wybrać dziś... Pamiętam za małolata było różniezbyt wiele rzeczy chciałem odłożyć na późniejPamiętam: nie zrobię dziś zrobię jutronigdy nie nadeszło, wiesz - mówi się trudnoPamiętam czasem myślałem, kim zostanęPiękne marzenia, co zdawały się być planem Pamiętam i nagle wszystko w moich rękachkoniec snu, świat konfrontuje siłę pięknaDni zatopione w szczęściu lekarstwem gdy, robi się źle w przeszłość patrzęTam, pewne wszystko tu nie zawszenie ma takiej siły, która te wspomnienia zatrzeKilka chwil, całe życie w paru kratkachKilka dni, tam jest cała o mnie prawdaKrótki film, ja jedyny jego znawcaWstaje świt, kolejny dzień krzyczy akcja! Kilka chwil (tylko kilka krótkich chwil)Jak wybrany z setek dni Wspomnień posklejany film Mówi mi (właśnie dzisiaj powie mi) Mówi jak mam dalej żyć Którą drogę wybrać dziś... Kilka chwil, jak wybranych z setek dni wspomnień posklejany filmMówi miMówi jak mam dalej żyć którą drogę wybrać dziś...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Kilka chwil

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Lugia Kartky
  „ja chciałem tylko wybrać mądrze i znowu chowam głowę pod kapturem idę z nią za rękę słyszę: Idzie damski bokser a kur* pływały w luksusie i pozorach kiedy ja chowałem głowę znów pod pościel i”
 • Detergent KOSA
  „toksyczne postacie które mijam i ja i toksyczne relacje których nie chcemy znać brudne ulice brudne myśli i ja może chociaż przyśni mi się w jej włosach kwiat kur* mać znowu wiruje świat nik”
 • Głośniej Rafał Brzozowski
  „A może dziś jest tak, że miłość nie ma czasu trwać Szybko nudzi się i szuka ciągle nowych nas Stworzona by mieć, Stworzona by biec Donikąd, Znikąd Gdy już kogoś ma, to dzieli na dwa I znika,”
 • Coloratura Coldplay
  „Coloratura We fell in through the clouds And everyone before us Is there welcoming us now It’s the ened of death and doubt And loneliness is out Coloratura The place we dreamed about The m”
 • Better Believe (ft. The Weeknd, Young Thug) Belly
  „I stay up fighting my demons I don't got no one to lean on I'm busy puttin' my team on Hitters pull up with the beamer I put that girl in a P1 She make a mess and she clean up She call up h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pomylilem kilka chwil z calym zyciem
 • kilka chwil jeden osiem l
 • wymazac chce jeszcze pare tych chwil
 • jeden osiem l kilka chwil
 • jeszcze nie dzisiaj za kilka lat na pewno jeden osiem l

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kilka chwil - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kilka chwil - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.