Jeden Osiem L: Kr

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 55 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Kr

Zwykle jestem optymistą,pełnym wiary w przyszłość.odnaleźć dobre strony chcę,nawet jeśli coś nie wyszło(tak) po mojej myśli, umarło.a zdarza się z samej góry spaść na dnojestem optymistą, wiem to pewnejedna z tych rzeczy, które są niezmienne we mnie,bocała reszta jest kwestią podejścianadchodzi dzień kiedy wszystko się mieszawiesz, widziałem ją tylko kilka sekund tamstała niewinna, taka warta grzechusam już nie wiedziałem czy podejść do niejczułem krew się gotuje, aż twarz cała płoniemyślałem 'snem jest', a jednak była prawdącały klub kobiet dla niej konkurencją marnąjedna z tych co w moment myśli kradnązniewalają wzrok już nie uciekniesz w stronę żadną.ref.Kręć mnie, kręć mnie, zakręć tym co najlepsze masz kochanie.kręć mnie, kręć mnie, dobrze wiesz, jak tym kręcić masz. (x2)Zaczęła kręcić, kręcić ruchem bioder nęcićpłonie cały świat aż w termometrach braknie rtęci,płonę cały ja, ogarnie całe ciało po częścipożądania amok aż okiełznać zacisnąć pięścikręci, kręci wie jak mnie zachęcić,idealna ta, każdym calem nęcina krawędzi, czuję stoję na krawędzijeden krok i raz na zawsze wzrok uwięzi uczućdeszcz gorący deszcz ulewazmoknąć chce tym razem chować się nie trzeba,kusi mnie podchodzę anioł prosto z niebakruszy serce tak jak byłaby to kreda,dotknij, dotknij wyszeptała patrząc w oczyskosztuj mnie dla Ciebie morze mam rozkoszy,choć ten jeden raz zatańcz ze mną tak,a zrozumiesz że cały świat to ja.ref.kręć mnie, kręć mnie, zakręć tym co najlepsze masz kochanie.kręć mnie, kręć mnie, dobrze wiesz, jak tym kręcić masz. (x2)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Kr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Kr

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Kr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kr - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kr - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.