Jeden Osiem L: Krajobraz miejsca

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 55 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Krajobraz miejsca

Krajobraz miasta, pejzaż osiedli spod trzepaka To od chłopaka, muzyka miasta dla dzieciaka Tempo podwórka i głosy dochodzące z mieszkania Port 2005 z miejsca, w którym mieszkam To o koleżkach to o tym, co widzisz naprawdę To dla małolatów, by znaleźli swoja jazdę Nie każde nagrania będą dla nich lekiem Uważaj człowiek jest tylko człowiekiem Nie raz usłyszysz o tym miejscu sonet To jest hołd dla miejsca, które jest drugim domem (To jest hołd dla miejsca, które jest drugim domem) Prosto z szarych podwórek, gdzie nic nie było proste Gdzie szansa pójścia w Polskę równa spalonym mostem Od szczeniaka patrzę na te twarze tak bliskie Właśnie dla tych wszystkich lecę z kolejnym zapiskiem Poprzez Polski miasta wszystkie ręce w górze na koncertach Tylko i wyłącznie dla was wkładam w to 100% serca Wiara medykamentem, memento przypomina Nie zapominam - w sercu na zawsze rodzina To miejsce, ludzie, których nie zapomnę To miejsce, to 100% moich wspomnień Drogi, w których od rana tonę To miejsce nazywamy domem To miejsce, ludzie, których nie zapomnę To miejsce, to 100% moich wspomnień Drogi, w których od rana tonę To miejsce nazywamy domem Widocznie miałem stać w miejscu, w którym stoję Widocznie z miejsca tego miałem toczyć swoje boje Nowym haustem kolejny dzień witać szczerze Na okolice patrzeć, w którą od zawsze wierzę Na ludzi twarze tych goniących za przyszłością Bo teraźniejszość tyran nie raczy ich radością Wcale nie powinno być tak oczywiście Zbyt wielu wierzy, że to miejsce to ich czyściec (Zbyt wielu wierzy, że to miejsce to ich czyściec) To, co tu przeżyłem jest moje na zawsze Dzięki momentom tamtym na życie patrzę Tak właśnie wam wrzasnę, kiedy się zacznie Pytania skąd to biorę i czy się teraz boję To nigdy nie zgaśnie, ma swą historie Spisaną w pamięci, podaną niczym teorie Do rak twoich właśnie prywatne baśnie Na temat szczerych ludzi, z których wielu mi przyklaśnie! To miejsce, ludzie, których nie zapomnę To miejsce, to 100% moich wspomnień Drogi, w których od rana tonę To miejsce nazywamy domem To miejsce, ludzie, których nie zapomnę To miejsce, to 100% moich wspomnień Drogi, w których od rana tonę To miejsce nazywamy domem 100% relacja to samo miejsce akcji To o przyjaźniach, o miejscu tym, na które patrzysz Prosto z podwórka muzyka przez nieszczelne okna Słuchawki w uszach, powstaje nowa zwrotka To o tym, co widze jestem w stanie wyłapać Muszę stąd wyjechać - mamo nie ma co płakać Wspominam tych, co byli, uciekli, dokąd? Najpiękniejszy widok lotników nocą (Najpiękniejszy widok lotników nocą) Mam zamiar tu zostać osiąść na stałe Mam swoja wyspę, małe enklawę Chroni mnie zawsze no i vice versa Moje osiedle to moja twierdza Co musi się stać, że uciekają inni? Pozostawiając ukochany dom rodzinny
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Krajobraz miejsca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Krajobraz miejsca

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Krajobraz miejsca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • krajobraz miasta ludzi zmpod trzepaka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Krajobraz miejsca - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Krajobraz miejsca - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.