Jeden Osiem L: Wszystkiego najlepszego

Tekst piosenki

Brak wideo

Jeden Osiem L

Teksty: 55 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Jeden Osiem L: Wszystkiego najlepszego

Chcę mieć marzenia dążyć do ich spełnienia kwestia zrozumienia dla was są moje pragnienia Życie nas zmienia patrzymy na nie jak na karę patrzmy jak na dar zachowajmy w sobie wiarę Szlifujmy i odkryjmy w sobie talent nie planujmy za dużo by nie zostać tylko z planem Miejmy nadzieję bądźmy zawsze obiektywni patrzmy uważnie czasem krajobraz jest dziwny bądźmy lojalni wobec najbliższych nam osób pomagajmy sobie miejmy na życie swój sposób wierzmy w Boga chronmy wpojone wartości a w zgiełku beznadzieii odnajdziemy nić radości Życie to pościg szukaj w nim troche miłości pełnej poświęcenia 100% pewności troche godności samych dobrych wiadomości do celu nie po trupach w imie swojej stateczności Podstawowe wartosci: miłość,dom,rodzina,przyjaźń o tym nalęzy pamiętać tego się nie zapomina [...tego się nie zapomina] 2x Nie płacz,nie ma co płakać trzeba być silnym podstawowy plan na życie mam to dom rodzinny Ty masz swój cel nie zabiore Ci tego z tego miejsca życzę wam dziś wszystkiego najlepszego. Chcę widzieć świat samych pozytywnych wzorców natłoku ważnych spraw więcej wyciągnietych wniosków walcząc o niezależnośc chce przy sobie mieć najblizyszch Mając wsparcie w ich osobach pewnie ze wygram ten wyścig w pożadku ze soba byc kochać swoj spokoj otwarty umysł łzami nie naświetlic oczu W życiue mieć siłe nie zgubić tej siły po drodze takie jest życie że stąpa sie po kruchym lodzie Szczęście to bodziec ale nie za wszelką cenę Szczere odbicie w lustrze będę nazywał spełnieniem Chcą mi przeszkodzić a ja pokazuję wszystkim mam miłośc,mam szczerość mam wiare dla swych najbliższych Nie chce żałować i wspomnień zabardzo przesłodzić chce być szczęsliwy i o to mi w tym życiu chodzi Co bedzie jutro nie wiem nie chce żyć w... Dla siebie spokój po to by być pewnym siebie Świadomość w kalejdoskopie myśli da mi siłe ważne sprawy chce pamiętać niech to bedzie mój przywilej ...niech to bedzie mój przywilej. To na tyle... 2x Nie płacz,nie ma co płakać trzeba być silnym podstawowy plan na życie mam to dom rodzinny. Ty masz swój cel nie zabiore Ci tego z tego miejsca życzę dziś wam wszystkiego najlepszego
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jeden Osiem L: Wszystkiego najlepszego

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jeden Osiem L: Wszystkiego najlepszego

Skomentuj tekst

Jeden Osiem L: Wszystkiego najlepszego

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wszystkiego najlepszego piosenka
 • piosenka wszystkiego najlepszego
 • piosenka wszystkiego najlepszego tekst
 • znajdź piosenkę wszystkiego najlepszego
 • jeden osiem wszystkiego najlepszego

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystkiego najlepszego - Jeden Osiem L, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystkiego najlepszego - Jeden Osiem L. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jeden Osiem L.