Jiri Korn: Pane vrchni, platim

Tekst piosenki

Brak wideo

Jiri Korn

Teksty: 56 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Jiri Korn: Pane vrchni, platim

Pane vrchn, dnesjednu hokou kvu beza platm.Nechutn mi nic,nevm co si kdy vcmm dt.ekla: To se v,e se ve ti objeva zatm:sliby, chyby, le,a tak nezbv mi nejt spt.Pro pro tu dvku plavouern mylenky te hlavoumi plavou.I noc m barvu tmavou,zhokla asi tou kvou.Pane vrchn, dost,dneska nejsem dobr hosta platm.eny, drink a jazzvdycky lezou do penz,j vm.Pane vrchn, stop,j u mlm jako hroba platm.Splet jsem mnoho en,dnes vak enou pemoenmm spln.Sette mj dluha j tie, jako duch,se ztratm.Nudm ptomn,je tu dneska msto mnemj stn.Tak k emu jsem byl kolen,kdy te prem dvch kolenjsem skolen?Octl jsem se u dnapro dv kolena svdn.Pane vrchn, klid,u to tma nechm bta platm.Zklamala m moc,zbv ct jen: dobrou noca jt.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jiri Korn: Pane vrchni, platim

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jiri Korn: Pane vrchni, platim

Skomentuj tekst

Jiri Korn: Pane vrchni, platim

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pane vrchni, platim - Jiri Korn, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pane vrchni, platim - Jiri Korn. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jiri Korn.