Joan Osborne: On the old kentucky shore
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Joan Osborne: On the old kentucky shore
Chorus: Up along the Ohio River Over on the old Kentucky shore Once dwelt a fair young maiden Now there's a crepe upon her door I walk down to the graveyard Down by the Church of God I looked upon the one I love That would soon be covered with sod Repeat Chorus The angels took my darlin' God needed the one I love I reached the old Kentucky shore too late I'll make my plans and meet her up above The last words that my darling spoke Was tell the one I love goodbye I'd like to see him before I go But I'll meet him in the sky Repeat Chorus
Tłumaczenie piosenki
Joan Osborne: On the old kentucky shore
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Joan Osborne: On the old kentucky shore
-
Passin thru
- Joan Osborne
-
Raglan road
- Joan Osborne
-
Strenuous acquaintances
- Joan Osborne
-
Warmer days
- Joan Osborne
-
Wayfarin stranger
- Joan Osborne
Skomentuj tekst
Joan Osborne: On the old kentucky shore
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki On the old kentucky shore - Joan Osborne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu On the old kentucky shore - Joan Osborne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Joan Osborne.
Komentarze: 0