Jorrgus: Kochaj ludzi i

Tekst piosenki

Brak wideo

Jorrgus

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Jorrgus: Kochaj ludzi i

Kochaj Ludzi, i Świat (x5)1. Każdy z nas jeden co w życiu ma szczęście mieć by nigdy nie dotknąć dnaJednak los jest przekornym bywa, że nagle gdzieś traci wszystko gubi sensPowiedz kto, kto pomoże wtedy Ci poda dłoń otrze z twoich oczu łzyWszyscy ci wśród których jesteś każdy z nich dąsać jest na tym świecie tak jak Tyref. Kochaj Ludzi i Świat sercem dziel, otwieraj każdą z bramMimo wszystkich tych wad kochaj mocniej, więcej ponad czasPo to serce swe masz, nikt nie będzie na tym świecie samPodziel wszystko i daj, tym co nic nie mają oprócz nas2. Prostych dróg jeszcze nie znalazł nikt po co więc czas tracić na szukanie ichLepiej dbaj o to co ważniejsze jest miłość przyjedź taki sobie powiesz celUfaj tym którzy polec tobie chcą siebie daj dla tych co samotni sąTo jest sens prawdy którą każdy zna tyle masz ile z siebie innym daszref. Kochaj Ludzi i Świat sercem dziel, otwieraj każdą z bramMimo wszystkich tych wad kochaj mocniej, więcej ponad czasPo to serce swe masz, nikt nie będzie na tym świecie samPodziel wszystko i daj, tym co nic nie mają oprócz nasKochaj Ludzi i Świat sercem dziel, otwieraj każdą z bramMimo wszystkich tych wad kochaj mocniej, więcej ponad czasPo to serce swe masz, nikt nie będzie na tym świecie samPodziel wszystko i daj, tym co nic nie mają oprócz nas
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jorrgus: Kochaj ludzi i

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jorrgus: Kochaj ludzi i

Skomentuj tekst

Jorrgus: Kochaj ludzi i

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jorgus - kochaj ludzi
 • kochaj ludzi piosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kochaj ludzi i - Jorrgus, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kochaj ludzi i - Jorrgus. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jorrgus.