Jorrgus: To moje

Tekst piosenki

Brak wideo

Jorrgus

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 21

Tekst piosenki

Jorrgus: To moje

Cieszysz się życiem, każdym dniem, Pędzisz przed siebie,Chcesz się zatrzymać, chcesz być sam, Poczuć jak w niebie,Wierzysz w marzenia, wierzysz w świat, Wciąż idealny,Nie zapominasz czym jest płacz, ludzi bezbarwnych.To Moje życie, smutek, żal i tęsknota,To Moje życie, radość, szczęście i zgoda,To Moje życie, złość, nienawiść i trwoga,To Moje życie, wiara w wyższość i Boga.Nie chcesz udawać, nie chcesz grać, być zawsze sobą,Uzdrawiasz umysł poprzez strach, nie masz nikogo,Jak wielkim cudem życie jest, dochodzisz prawdy,Ucząc dostrzegasz życia sens, wiary i magji.To Moje życie, smutek, żal i tęsknota,To Moje życie, radość, szczęście i zgoda,To Moje życie, złość, nienawiść i trwoga,To Moje życie, wiara w wyższość i Boga. x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jorrgus: To moje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jorrgus: To moje

Skomentuj tekst

Jorrgus: To moje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To moje - Jorrgus, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To moje - Jorrgus. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jorrgus.