Jude Harrison: I'm in love with my guitar

Tekst piosenki

Brak wideo

Jude Harrison

Teksty: 48 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Jude Harrison: I'm in love with my guitar

Ive been tryin too hard Ive been spinnin around Got people chasin me down I gotta find a way back To my world somehow, somehow Right now I wanna get lost Inside a song Where theres no right or wrong In my room all alones Where I belong My life is mine once Im behind the door Whenever were together no ones a star I can pour it all out right from the heart If its up to me well never be apart Im in love with my guitar I grab a handful of strings Ive been dying to play It carries me far away I dont need to explain When Ive got nothin to say, oh yeah If I break down thats all the sound I make Whenever were together no ones a star I can pour it all out right from the heart If its up to me well never be apart Im in love with my guitar Keeper of my secrets Part of all my dreams Somehow were connected From a whisper to a scream Whenever were together no ones a star I can pour it all out right from the heart If its up to me well never be apart Im in love with my guitar Im in love with my guitar Im in love with my guitar
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jude Harrison: I'm in love with my guitar

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jude Harrison: I'm in love with my guitar

Skomentuj tekst

Jude Harrison: I'm in love with my guitar

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I'm in love with my guitar - Jude Harrison, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I'm in love with my guitar - Jude Harrison. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jude Harrison.