Jude Harrison: Let me fall

Tekst piosenki

Brak wideo

Jude Harrison

Teksty: 48 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Jude Harrison: Let me fall

I feel chained, chained downYou shove me to the groundI can't run, i can't shoutJust let me outYour so heartless. this couldn't meanlessBut i'll push it in your faceI'm only humanAnd i've got something to sayChorusLet me riseLet me fallLet me breatheI wanna lose controlI'm not afraid to lose it allLet me breakLet me crawlCuz i'll get back up again if you let me fallIf i burn down in this fire well i got myself to blameI can't stop or give it up i need to feel the painCan you hear me?Don't come near meYou'll just get in my wayI'm only human and there's nothin you can sayChorusLet me riseLet me fallLet me breatheI wanna lose controlI'm not afraid to lose it allLet me breakLet me crawlCuz i will get back up again if you let me fallLahahahaI said you know i'm up when i'm downLahahahaAnd you'll understand if i feel rightAnd live my own lifeLet me riseLet me fallLet me breatheI wanna lose controlI'm not afraid to lose it allLet me breakLet me crawlCuz i will get back up again if you let me fallYeah yeah yeah yeah yeah
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jude Harrison: Let me fall

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jude Harrison: Let me fall

Skomentuj tekst

Jude Harrison: Let me fall

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Let me fall - Jude Harrison, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Let me fall - Jude Harrison. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jude Harrison.