Kabaret OT.TO - Chopin by tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret OT.TO: Chopin by

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Chopin by

Szopen był geniuszem fortepianu Malował wiatr i burzy smak Umiał wlewać w metalowych strun Dość monotonny żywot W drewnie młoteczków Budził żal, śmiech I parę innych dziwnych wzruszeń A klawiszy czerń i biel rozszczepiał tak Że płonęły tęczą nierealnych barw Bo przecież on, on, tylko on Niepojętych cudów mógł dokonać I do typowego fortepianu sam Trzy orkiestry symfoniczne Zapakować śmiał. Szopen był geniuszem fortepianu Trochę to banalnie dzisiaj brzmi Szopen był geniuszem fortepianu Zaraz ktoś mi powie żartem Że wyważam drzwi otwarte.Szopen był geniuszem fortepianu Po nim było chyba jeszcze trzech Szopen był geniuszem fortepianu Jeśli ktoś ma wątpić zamiar Niech posłucha jego nagrań. Szopen był geniuszem fortepianu Geniuszem fortepianu Szopen był Geniuszem Szopen był fortepianu Geniuszem był Szopen fortepianu.Szopen był geniuszem fortepianu I gdyby żył to nawet dziś Mógłby zdobić Jazz Jamboree szyld Albo w konkursie szopenowskim Dać kilka rad Chyba że by chciał w nim wystartować Wtedy tylko jeden problem mógłby mieć: Kto w jury zasiadać chciałby Wiedząc o tym, że on, on, tylko on Łzy wycisnąć umiał z klawiatury I przycisków nożnych prozaiczny trud Mógł zamienić w fantastyczny balet obu nóg. Szopen był geniuszem fortepianu... Geniuszem Szopen był fortepianu Geniuszem był Szopen fortepianu Szopen był geniuszem fortepianu Geniuszem fortepianu Szopen był.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Chopin by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Chopin by

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Chopin by

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kiss cam (podryw roku) Mata
  „jeśli chodzi o kobiety nigdy nie byłem odważny Podpierałem ściany dyskoteki A ty jak nie!, kochasz bawić się i tańczyć Prawa w przód, lewa w tył Jeszcze jakieś piruety Wie to chyba każdy Jest”
 • TEAM Ż 5 win (TEAM X All in PARODIA) LETNI, Dj Dziekan
  „5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team Wieśka nie ma, się struł nie ma gdzie pracować maja za nieroba pijemy, nie ma sie czego bać! 5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team ”
 • Jakbym ZetHa
  „palę blanty po nocy kruszę zielone szychy mam czerwone oczy czarniutki w płucach ja białe mam chmury spokoju nie zakłócaj, bo odpalę pioruny topowy kandydat do ‘umarli za młodu’ zajarany, na ”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szopen nie był babą piosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chopin by - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chopin by - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.