Kabaret OT.TO: Najgorszy wr

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 159 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Najgorszy wr

Ja byłem zwolennikiem, a ona raczej nie, Na wiecu przedwyborczym poznaliśmy się Zaciekle oko w oko i wściekle twarzą w twarz Tłum spychał nas na siebie i wtedy pierwszy raz W jej oczach oprócz złości ujrzałem jakiś błysk Mnie również w tamtej chwili ta owładnęła myśl: Przecież nie można kochać najgorszego wroga Można cenić, szanować, ale nigdy kochać. Przecież nie można kochać najgorszego wroga Więc dlaczego, powiedzcie chcę się z nią całować.Na pierwszej naszej randce oznajmiła mi Że pragnie ze mną chodzić, że pragnie ze mną być. Że chętnie będzie ze mną uprawiać nawet seks Lecz w sprawach pryncypialnych chce własne zdanie mieć. Na potajemnych schadzkach więc kłóciliśmy się Kto nie był, a kto był agentem KGB. Przecież nie można kochać...Codziennie są dyskusje, kto w jakie gierki gra Tak płonie nasza miłość uniesień parzy żar I chociaż po wyborach to problem jest ten sam Że gdy się pokłócimy, to nie chce ze mną spać. Kupiłem już obrączki lecz boję się, że znów Kampania nas podzieli, wybuchnie nowy spór. Przecież nie można kochać...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Najgorszy wr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Najgorszy wr

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Najgorszy wr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • dorosłe serce WERSOW
    „Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
  • Od nowa Julia Wieniawa
    „Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
  • CHA CHA Sobel
    „Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
  • Maison - ft. Lucie Emilio Piano
    „Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
  • Chcę ciebie częściej Maciej Skiba
    „Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najgorszy wr - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najgorszy wr - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.