Kabaret OT.TO: Wiecz

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Wiecz

Jak to dobrze, że już jesteś w domu Jak to dobrze, że wróciłaś już Zgrzytnął w zamku klucz, jesteśmy razem znów Wspólny wieczór po długim dniu. Jak to dobrze, że już jesteś w domu Jak to dobrze, czasem czekać trudno jest Niepokój dręczył mnie, teraz mocno przytul się Jesteś ze mną, wszystko znów ma sens . Cały dzień po Bożym świecie i ty i ja Gonimy tyle ważnych spraw Dla pieniędzy i dla sławy, dla czegoś tam Wspólny wieczór jaki to jest skarb.Jak to dobrze, że już jesteś w domu Jak to dobrze, że wróciłaś już Beatlesi grają znów tyle genialnych nut Wspólny wieczór po ciężkim dniu. Cały dzień po Bożym świecie i ty i ja Gonimy tyle ważnych spraw Dla pieniędzy i dla sławy, dla czegoś tam Wspólny wieczór jaki to jest skarb.Jak to dobrze, że już jesteś w domu Jak to dobrze, że już jesteś w domu Jak to dobrze, że już jesteś w domu Jak to dobrze, że już jesteś ze mną.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Wiecz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Wiecz

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Wiecz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiecz - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiecz - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.