Kabaret OT.TO: Wiertarka

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Wiertarka

Świeciło za oknem słoneczko, ptaszek śpiewał radośnie ćwir, ćwir, taka chwila to idylla, aż tu nagle za ściany wrrr... Sąsiad włączył wiertarkę udarową, wściekle w ścianę wiertłem się wgryzł, wiecie, co się działo z moją głową, chętnie złapałbym za siekierę i... ale nie mam, bo nie jestem majsterkowiczem.Deszcz padał tak lirycznie, stukał w szyby wilgotny rytm, delikatne "pim", romantyczne "pim", aż tu nagle zza ściany wrrr... Sąsiad włączył wiertarkę udarową...Śnieg padał tak kulturalnie, świat przycichł, jakby ktoś zrobił "psst", było cudnie, choć banalnie aż tu nagle wiadomo zza ściany wrrr... Sąsiad włączył wiertarkę udarową, wściekle w ścianę wiertłem się wgryzł, wiecie, co się działo z moją głową, chętnie złapałbym za siekierę i... ale nie mam, bo nie jestem Razkolnikowem.Dzień był jakiś taki nijaki, senny jak syty krokodyl, aż tu znienacka zza ściany wrrr... widać sąsiad może wiercić niezależnie od pogody. Sąsiad włączył wiertarkę udarową, wściekle w ścianę wiertłem się wgryzł, wiecie, co się działo z moją głową, chętnie złapałbym za siekierę i... ale nie mam, bo bo kupiłem młot pneumatyczny.Teraz sąsiad wiertarką, a ja młotem, możemy tak całą sobotę, trzęsie się całą kamienica, a mnie to zachęca i zachwyca, niezależnie od pogody, niezależnie od pogody. Teraz sąsiad wiertarką, a ja młotem, ale tylko do dwudziestej drugiej, bo potem jest cisza nocna, na szczęście tylko do szóstej niezależnie od pogody.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Wiertarka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Wiertarka

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Wiertarka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na lepsze Oliver Olson
  „beka, bo mówiłem: byku, nigdy się nie zmienię czekaj bo banda hipokrytów żaden tytuł - być raperem! Stara prawda: nie ma zasad Raczej: rób tu przelew Chu* kładę na karierę W sercu mam podziemie ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • Na CBR Verba
  „Z Tobą to mogę na koniec świata Plażą Sopot i nocą Manhattan niebo gwiazdy, półwysep Jukatan twa uroda gwiazdy przygasza dla nas wynajmę największa willę o zawsze chciałem mieć ciebie przy mnie”
 • Do Wesela Się Zagoi Gruby Mielzky
  „mówią bloki, że w końcu rany się zabliźnią po kimś a trochę już ich znam to mój Office tu wyniki wbijam sam tak jak jikić wiem kiedy trzeba lać, kiedy skropić bo jeszcze będzie czas mierzyć smok”
 • KRÓL BALU Kizo
  „Jebać korony! Korona na bransolecie Nowy dres, MTS z Rolexem w komplecie mam dużo gumeczek bo pliki są coraz więcej handel na ulicy, bez podatku, runo leśne prędzej się wyręczę , niż wezmę tę br”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kabaret otto wiertarka
 • piosenka o wiertarce
 • ąsiad włączył wiertarkę udarową
 • sąsiad z wiertarą s łowa piosenki
 • piosenki o wiertarce

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wiertarka - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wiertarka - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.