Kabaret OT.TO - Co, gdzie, kiedy, jak tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret OT.TO: Co, gdzie, kiedy, jak

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Co, gdzie, kiedy, jak

Dzień dobry - to my. Dzień dobry - to wy? Dzień dobry to my - kabaret OT.TO dzisiaj wita was Już zaczynamy trzy, dwa, raz. Dzień dobry - to my. Dzień dobry - to wy? Przeróżne piosenki dzisiaj dla was mamy, a kilka z nich Opowie o niezwykłych tych... no wiecie Z tych piosenek się dowiecie, co wyrabia się na świecie Wiedzieć będzie każdy z was co, gdzie, kiedy, jak. Lecz pytań jest moc, tych pytań jest moc Nie wszystkie są łatwe i na wiele z nich jest czasem - fakt Porządnych odpowiedzi brak. Tych pytań jest moc i nowe są wciąż I mało kto wie naprawdę skąd tu odpowiedzi brać Na pytania takie jak:Ile słoni jest w Arktyce, kogo nosi się w lektyce Czemu co dzień wstaje słońce, kij dlaczego ma dwa końce Jak podzielić pół połowy, z czego mleko robią krowy Chciałby wiedzieć każdy z nas co, gdzie, kiedy, jak. Lecz pytań jest moc, tych pytań jest moc Nie wszystkie są łatwe i na wiele z nich jest czasem - fakt Porządnych odpowiedzi brak. Tych pytań jest moc i nowe są wciąż I mało kto wie naprawdę skąd tu odpowiedzi brać Na pytania takie jak:Czemu tydzień ma dni siedem, skąd się wzięło słowo "nie wiem" Czym fortepian myje zęby, czym się czeszą małe zebry Ile wody jest w lodówce, co w prezencie zanieść mrówce Co żółw robi gdy go swędzi, co wyrośnie z dwóch żołędzi Ile lat ma kamień stary, gdzie znajdują się wagary Chciałby wiedzieć każdy z nas co, gdzie, kiedy, jak. Ile dziur posiada ser, jak się z mąki robi klej I dlaczego pewien kot lubi wchodzić wciąż na płot Jak tu pomalować sen, z plasteliny zrobić dżem Czemu bęben robi bum, czemu wąsy nosi sum Z czego zrobić kilo mgły, skąd wziąć krokodyle łzy W jaki sposób słodzić sól, czemu czasem boli ból Co robić gdy, co robić gdy Pytania się mnożą ciągle nowe a na żadne z nich Nam nie chce odpowiedzieć nikt. Czytać dużo i oglądać, wszystko można znaleźć w książkach Zerkać czasem do słownika, no i oczywiście pytać. Czytać, pytać, pytać, czytać, to się może kiedyś przydać Wiedzieć będzie każdy z was co, gdzie, kiedy, jak.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Co, gdzie, kiedy, jak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Co, gdzie, kiedy, jak

 

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Co, gdzie, kiedy, jak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • skad mam wiedziec kedy sa nowe piosenki
 • piosenka kiedy i jak kiedy i gdzie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Co, gdzie, kiedy, jak - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Co, gdzie, kiedy, jak - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.