Kabaret OT.TO: Zi

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Zi

Choć w człowieku dusza jeszcze młoda Łamie coś, gdy zmienia się pogoda I opisem swych dolegliwości Coraz częściej się zabawia gości. Kto odważny idzie do lekarza Cóż, ja tam nie lubię się narażać Ale przecież coś należy robić W przypadku wystąpienia choroby. Ziółka, pij ziółka, doradzi ci przyjaciółka Co na co jest i po co co, do czego co, no i co do. Ziółka, pij ziółka, to jest lepsze niż pigułka. Ty ziółka pij, ty ziółka lub, tym się chlub.Najbardziej wskazane są spacery Na sylwetkę, nerwy i dla cery. Możne panie i mężni zamężni Przedpołudnia wciąż spędzają w tężni. Lecz gdy się liczy na leczniczy cud To wypada wypad zrobić do wód Ruszając zaś na terapeutów łów Dbaj by rozsądek twój pozostał zdrów. Ziółka, pij ziółka... Czy to maruszek niepospolity Czy to badylek nieumyty Czy to rozpieprzółka bźdźągowata Czy to praprababka jędzowata Czy to amorka łachachotliwa Czy to cykoria przedygotliwa Ty ziółka pij, ty ziółka lub, tym się chlub.Żona opowiada wszystkim w kółko Jakie to jest ze mnie lepsze ziółko Potwarz tę powtarza i powtarza Jasnym staje się - trzeba naparzać. Susz zalej wrzącą wodą w kubku Przykryj spodkiem, czekaj po cichutku Dla pewności, że zadziała to w mig Łyknij domowego wina łyk. Ziółka, pij ziółka...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Zi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Zi

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Zi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zi - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zi - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.