Kabaret OT.TO: Nie odje

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Nie odje

Nie odjeżdżaj kochana ode mnie, gdzie Ci będzie tak dobrze jak tu, Gdzie są takie czerwone czereśnie, gdzie upojny jest tak zapach bzu. Nie odjeżdżaj kochana na zachód, tam po polsku nie mówią, a Ty Po angielsku umiesz tylko: Aj law ju, po francusku natomiast: żetym. Nie odjeżdżaj kochana do Libii, nie docenią tam Twych włosów blond Także biust oraz Twą kształtną kibić skryje czador i kwef - a to błąd. Nie odjeżdżaj kochana ode mnie Gdzie Ci będzie tak dobrze jak tu Gdzie są takie czerwone czereśnie Gdzie upojny jest tak zapach bzu.Nie odjeżdżaj kochana na Tajwan, tam jest praca za ciężka dla rąk A po drodze niebezpieczna czyha tajga, po co tyle wyrzeczeń, tyle mąk. Nie odjeżdżaj kochana do Dehli, tam co drugi mężczyzna to mnich, Wołowina dla obywateli to rzecz święta - nie zrozumiesz ich. Nie odjeżdżaj...Nie odjeżdżaj kochana do Moskwy, chociaż kochasz Puszkina, to wiedz Że nie rządzi tam siła miłości, życie w Moskwie to nie nie jest wiersz. Nie odjeżdżaj...Nie odjeżdżaj kochana ode mnie, ja bez Ciebie to książka bez słów Ale jeśli mimo wszystko odjedziesz, to przysyłaj choć po kilka stów Zamiast słów - kilka stów.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Nie odje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Nie odje

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Nie odje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie odje - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie odje - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.