Kabaret OT.TO: Nie odje

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Nie odje

Nie odjeżdżaj kochana ode mnie, gdzie Ci będzie tak dobrze jak tu, Gdzie są takie czerwone czereśnie, gdzie upojny jest tak zapach bzu. Nie odjeżdżaj kochana na zachód, tam po polsku nie mówią, a Ty Po angielsku umiesz tylko: Aj law ju, po francusku natomiast: żetym. Nie odjeżdżaj kochana do Libii, nie docenią tam Twych włosów blond Także biust oraz Twą kształtną kibić skryje czador i kwef - a to błąd. Nie odjeżdżaj kochana ode mnie Gdzie Ci będzie tak dobrze jak tu Gdzie są takie czerwone czereśnie Gdzie upojny jest tak zapach bzu.Nie odjeżdżaj kochana na Tajwan, tam jest praca za ciężka dla rąk A po drodze niebezpieczna czyha tajga, po co tyle wyrzeczeń, tyle mąk. Nie odjeżdżaj kochana do Dehli, tam co drugi mężczyzna to mnich, Wołowina dla obywateli to rzecz święta - nie zrozumiesz ich. Nie odjeżdżaj...Nie odjeżdżaj kochana do Moskwy, chociaż kochasz Puszkina, to wiedz Że nie rządzi tam siła miłości, życie w Moskwie to nie nie jest wiersz. Nie odjeżdżaj...Nie odjeżdżaj kochana ode mnie, ja bez Ciebie to książka bez słów Ale jeśli mimo wszystko odjedziesz, to przysyłaj choć po kilka stów Zamiast słów - kilka stów.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Nie odje

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Nie odje

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Nie odje

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie odje - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie odje - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.