Kabaret OT.TO: Nie odje
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kabaret OT.TO: Nie odje
Nie odjeżdżaj kochana ode mnie, gdzie Ci będzie tak dobrze jak tu, Gdzie są takie czerwone czereśnie, gdzie upojny jest tak zapach bzu. Nie odjeżdżaj kochana na zachód, tam po polsku nie mówią, a Ty Po angielsku umiesz tylko: Aj law ju, po francusku natomiast: żetym. Nie odjeżdżaj kochana do Libii, nie docenią tam Twych włosów blond Także biust oraz Twą kształtną kibić skryje czador i kwef - a to błąd. Nie odjeżdżaj kochana ode mnie Gdzie Ci będzie tak dobrze jak tu Gdzie są takie czerwone czereśnie Gdzie upojny jest tak zapach bzu.Nie odjeżdżaj kochana na Tajwan, tam jest praca za ciężka dla rąk A po drodze niebezpieczna czyha tajga, po co tyle wyrzeczeń, tyle mąk. Nie odjeżdżaj kochana do Dehli, tam co drugi mężczyzna to mnich, Wołowina dla obywateli to rzecz święta - nie zrozumiesz ich. Nie odjeżdżaj...Nie odjeżdżaj kochana do Moskwy, chociaż kochasz Puszkina, to wiedz Że nie rządzi tam siła miłości, życie w Moskwie to nie nie jest wiersz. Nie odjeżdżaj...Nie odjeżdżaj kochana ode mnie, ja bez Ciebie to książka bez słów Ale jeśli mimo wszystko odjedziesz, to przysyłaj choć po kilka stów Zamiast słów - kilka stów.
Tłumaczenie piosenki
Kabaret OT.TO: Nie odje
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kabaret OT.TO: Nie odje
-
Niebieski jak Smerf
- Kabaret OT.TO
-
Dobra wr
- Kabaret OT.TO
-
Obrazki z wakacji
- Kabaret OT.TO
-
Obywatelu zr
- Kabaret OT.TO
-
Droga pani s
- Kabaret OT.TO
Skomentuj tekst
Kabaret OT.TO: Nie odje
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Nie odje - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie odje - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.
Komentarze: 0