Kabaret OT.TO: Obrazki z wakacji

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Obrazki z wakacji

Poznali się w kawiarni, on mówił, że jest z armii Że oficerem na przepustce jest Że właśnie był w Brukseli, szef do sztabu go przydzielił I że żonę tu, nad morzem poznać chce. Ona rozpłomieniona padła mu w ramiona mówiąc, że to się dobrze składa, bo Jeszcze jest modelką, Paryż to jest nie to, te pokazy, te bankiety, że ma dość. Gdy już sobie powiedzieli, co w Paryżu, co w Brukseli Zatracili się do końca w swoich rolach On zakochał się w modelce, no a ona w oficerze - murarz Piotr i księgowa Ola. Niech się zdarzy przygoda, niech nawet będzie szkoda Gdy się wyda, trochę będzie wstyd Jak bohater serialu, jak ci, co o nich w "Halo" Choć przez chwilę w wielkim świecie żyć.Oto inna para, ona w okularach prosto z Rzymu i gorących plaż Wciąż mu zachwalała plusy swego ciała i że w włoskim filmie główną rolę gra. Mówił, że jest biznesmenem we Frankfurcie nad Menem Że fabrykę i sieć hurtowni ma Że jej może kupić porsche, bo już nie dba o forsę Szuka kogoś, kto mu miłość może dać. Potem wziął ją do malucha, mercedesa ktoś mu ukradł I pojechał z nią spełniać swe marzenia Jak aktorka i biznesmen zagubieni w wielkim mieście - murarz Piotr i księgowa Henia. Niech się zdarzy przygoda, niech nawet będzie szkoda Gdy się wyda, trochę będzie wstyd Jak bohater serialu, jak ci, co o nich w "Halo" Choć przez chwilę w wielkim świecie żyć.I kolejni zakochani, chociaż ledwie się poznali, ona blond prawie lalka Barbie Jest podobno prezenterką, a w zasadzie to tancerką, dobrą dykcję ma i świetnie tańczy. On jej mówił, że jest z OT.TO, że na pewno gdzieś ją spotkał Że jest piękna, mądra, zgrabna, itd. I że przed nią kariera, bo on zna reżysera Co musical właśnie teraz kręcić chce. Potem ją zachęcał: "zróbmy próbne zdjęcia, mam aparat Zenit niedaleko stąd" Zdjęcia wyszły ładne, no bo tak naprawdę on był z OT.TO, no a ona była blond. Niech się zdarzy przygoda, niech nawet będzie szkoda Gdy się wyda, trochę będzie wstyd Jak bohater serialu, jak ci, co o nich w "Halo" Choć przez chwilę w wielkim świecie żyć.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Obrazki z wakacji

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Obrazki z wakacji

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Obrazki z wakacji

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wakacje-piosenki, obrazki
 • obrazki z dobrymi tekstami

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Obrazki z wakacji - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Obrazki z wakacji - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.