Kabaret OT.TO: Odjecha

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Odjecha

Samego mnie zostawiłaś Serce me porzuciłaś Więcej Cię nie zobaczę Czy wiesz, że ja płaczę. Odjechałaś, samego mnie zostawiłaś Odjechałaś, serce me porzuciłaś Odjechałaś, tyle miejsca w mieszkaniu A ja sam, a ja sam przy śniadaniu.A przecież czasami było dobrze Siadaliśmy na plaży nad morzem Słońce wschodząc pieściło twój profil Wiatr niósł zapach pieczonych kartofli. Robiliśmy kilometry po molo Zadziwieni, że nas nogi nie bolą Ty mówiłaś, że nie kochasz innego A gdyby nawet, to co z tego. Odjechałaś, samego mnie zostawiłaś Odjechałaś, serce me porzuciłaś Odjechałaś, tyle miejsca w mieszkaniu A ja sam, a ja sam przy śniadaniu.A przecież czasami było dobrze Siadaliśmy na podłodze na kołdrze Świecy blask tańczył w rytm cichej melodii Wosk ze świecy kapał na chodnik. Budziliśmy się co rano w objęciach By utrwalać chwile szczęścia na zdjęciach Śniadanie podawałaś mi do łóżka Kolację też jedliśmy na poduszkach. Odjechałaś, samego mnie zostawiłaś Odjechałaś, serce me porzuciłaś Odjechałaś, tyle miejsca w mieszkaniu A ja sam, a ja sam przy śniadaniu.A przecież czasami było dobrze Tańczyliśmy Zorbę o świcie w jeziorze Trzciny szumiały i piały koguty Ty pytałaś, czemu jestem taki smutny Ja mówiłem, że ten smutek dlatego Że wakacje mamy tylko do pierwszego Że tak dobrze jest, że może być tylko gorzej Wtedy ty powiedziałaś: ty potworze. Odjechałaś, samego mnie zostawiłaś Odjechałaś, serce me porzuciłaś Odjechałaś, tyle miejsca w mieszkaniu A ja sam, a ja sam przy śniadaniu.Odjechałaś, samego mnie zostawiłaś Odjechałaś, serce me porzuciłaś Odjechałaś, tyle miejsca w mieszkaniu A ja sam, a ja sam przy śniadaniu. Odjechałaś, samego mnie zostawiłaś Odjechałaś, serce me porzuciłaś Odjechałaś i nawet nie płakałaś To po co, to po co wracałaś.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Odjecha

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Odjecha

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Odjecha

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dlaczego+mnie+zostawiłaś+serce+me+
 • to.to odjechałaś chwyty
 • kabaret otto ty potworze

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Odjecha - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Odjecha - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.