Kabaret OT.TO: Dwuznaczne wyznanie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Dwuznaczne wyznanie

To takie wszystko było dziwne, nic nie zapowiadało jej Ani jaskółki, ni motyle, ani od pogody spec. A nadciągnęła tak znienacka jak z bezchmurnego nieba grom A objawiała się przelotnie w zapachu traw i drżeniu rąk. Mi nie minie miłość do ciebie, miłość mi nie minie Mi nie minie miłość do ciebie jak przelotny deszcz. Mi nie minie miłość do ciebie miłość mi nie minie Mi nie minie miłość do ciebie, przecież o tym wiesz.Gdy jesteś obok świat się kurczy, bo całym światem jesteś ty Nic mi nie trzeba jesteś ze mną, tak się spełniają moje sny. Każdą chwilę tak rozciągam, by trwała miesiąc albo rok I nie wiem kiedy wschodzi słońce, a kiedy nas spowija mrok. Mi nie minie miłość do ciebie, miłość mi nie minie Mi nie minie miłość do ciebie jak przelotny deszcz. Mi nie minie miłość do ciebie miłość mi nie minie Mi nie minie miłość do ciebie, przecież o tym wiesz.Zanim wyjdziesz gdzieś już czekam, czekam już na powrót twój Czas się ciągnie w nieskończoność, że fizyczny czuję ból. Mi nie minie miłość do ciebie, miłość mi nie minie Mi nie minie miłość do ciebie jak przelotny deszcz. Mi nie minie miłość do ciebie miłość mi nie minie Mi nie minie miłość do ciebie, przecież o tym wiesz.Ale miłość minęła... Tak ma miła mnie mamiła, mamiła mnie ma miła Tak ma miła mnie mamiła, mamiła mnie ma miła Po co były jej te miłosne aluzje, ma miła mnie zostawiła Z żalu zjem żaluzje, z żalu zjem żaluzje.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Dwuznaczne wyznanie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Dwuznaczne wyznanie

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Dwuznaczne wyznanie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dwuznaczne piosenki
 • dwuznaczne+teksty
 • piosenki dwuznaczne
 • jak wyznać mu miłość tekstem piosenki
 • słowa piosenki mi nie minie miłość

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dwuznaczne wyznanie - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dwuznaczne wyznanie - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.