Kabaret OT.TO: Ostatni pierwszy raz

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Ostatni pierwszy raz

Pierwszy raz ujrzałem ciebie Gdy tą aleją właśnie szłaś Pierwszy raz mnie zachwyciłaś Gdy w twoich włosach błądził wiatr. I pierwszy raz stwierdziłem, że Wypiękniał świat i stanął czas Nie powtórzy się ten dzień Lecz nie był to ostatni pierwszy raz.Pierwszy raz tu pod tym drzewem Dotknąłem twoją drżącą dłoń Pierwszy raz tuliłem ciebie Gdy deszcz wilgocią pieścił skroń. Nie pierwszy raz stwierdziłem, że Wypiękniał świat i stanął czas Nie powtórzy się ten dzień Lecz nie był to ostatni pierwszy raz. Lecz nie był to ostatni Lecz nie był to ostatniPierwszy raz ust twoich ciepło Sparzyło mnie jak tysiąc słońc Pierwszy raz poczułem więcej Niż kiedykolwiek kolwiek kto. Nie pierwszy raz stwierdziłem, że Wypiękniał świat i stanął czas Nie powtórzy się ten dzień Lecz to był przedostatni pierwszy raz.Pierwszy raz tu na tej ławce Mówiłaś: koniec, już nie znam cię Pierwszy raz odeszłaś sama A dla mnie w noc się zmienił dzień. I pierwszy raz stwierdziłem, że Oszalał świat i stanął czas W pełnym słońcu nagły cień I to był ten ostatni pierwszy raz. Lecz to był ten ostatni Lecz to był ten ostatni Lecz to był ten ostatni Pierwszy raz Pierwszy raz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Ostatni pierwszy raz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Ostatni pierwszy raz

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Ostatni pierwszy raz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ostatni pierwszy raz - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ostatni pierwszy raz - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.