Kabaret OT.TO: Piosenka dla Oleczka

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Piosenka dla Oleczka

Nie walczyłem z groźnym smokiem Gdzie jest sezam nie wiem też Ale bajkę chętnie ci opowiem Porozmawiajmy jak lew z lwem. Przytul się, mój mały synku Do tatusia przytul się Mały urwisie, mały rodzynku Usiądź na chwilę obok mnie.Kiedyś będziesz dużym chłopcem O podróżach będziesz śnił. Świat opłyniesz białym żaglowcem To będzie kiedyś, ale dziś. Przytul się, mój mały synku...Dnia pewnego pokonasz smoka Na szklanej góry wejdziesz szczyt Znajdziesz sezam, kogoś pokochasz Tak będzie kiedyś, ale dziś. Przytul się, mój mały synku...Pytasz dziecinnie, czemu cię kocham To Bóg sprawił taki cud Jest w człowieku odwieczna tęsknota Jest miłości wieczny głód. Kocham cię, mój mały synku Tak po prostu kocham cię Mały urwisie, mały rodzynku Usiądź na chwilę obok mnie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Piosenka dla Oleczka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Piosenka dla Oleczka

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Piosenka dla Oleczka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kocham Cie synku piosenka
 • kocham cie synu piosenka
 • piosenki
 • mój mały synku do tatusia przytul sie
 • Pytasz czemu cie kocham to bóg sprawił otto

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka dla Oleczka - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka dla Oleczka - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.