Kabaret OT.TO: Gdybym by

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 159 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Gdybym by

Gdybym mógł się zmienić w rzecz o której marzę - gdyby mógł się zmienić w rzecz o której marzy To ja wtedy byłbym - to on wtedy byłby Byłbym był - byłby był Byłbym bębnem bębniąc rytm - to on wtedy byłby - to ja wtedy byłbym - byłby był - byłbym był - byłby bębnem bębniąc rytm. Nie to żeby zaraz całą być perkusją - nie chce zaraz naraz całą być perkusją Chciałbym tylko byłbyć - chciałby tylko byłbyć Byłbyć być - byłbyć być Byłbyć bębnem bębniąc rytm - chciałby tylko byłbyć - chciałbym tylko byłbyć - byłbyć być - byłbyć być - byłbyć bębnem bębniąc rytm.Gdybym byłbym został w końcu już tym bębnem - gdyby byłby został w końcu już tym bębnem Byłbym pewnie biłbym - byłby pewnie biłby Byłbym bił - byłby bił Biłbym w bęben z całych sił - byłby pewnie biłby - byłbym pewnie biłbym - byłby bił - byłbym bił - biłby w bęben z całych sił. Gdybym byłbym biłbym w bęben błogo bębniąc - gdyby byłby biłby w bęben błogo bębniąc Chciałbym byłbym biłbyć - chciałby byłby biłbyć Chciałbym być - chciałby bić Chciałbym w tamtam tu tu bić - chciałby byłby biłbyć - chciałbym byłbym biłbyć - w tamtam bić - w tamtam bić - tu tu w ten ten tamtam bić.Bombaj, Bombaj, Bombaj, Istambuł, Istambuł Bombaj, Bombaj, Bombaj, Istambuł, Istambuł Bytom, Bytom Bombaj, Bombaj, Bombaj, Istambuł, Istambuł Tokio, Tokio, Tokio, Bytom, Bytom Bombaj, Bombaj, Bombaj, Istambuł, Istambuł Szczecin...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Gdybym by

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Gdybym by

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Gdybym by

Komentarze: 0

odśwież
Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
  • Toksyny (Słoń & The Returners) Słoń
    „Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
  • Wonderful Monika Kociołek
    „You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
  • Miodożer Genzie
    „Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
  • Suma wszystkich strachów Małpa
    „Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Gdybym by - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Gdybym by - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.

Przejdź na