Kabaret OT.TO: Golizna

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Golizna

Ten dzień jakiś był pechowy, bo od rana byłem zdrowy Potem chyba mnie przewiało, zaraziło, połamało Więc poszedłem do lekarza, ten mi kazał się obnażać. Przez nerwy z tego lumbaga rozebrałem się do naga Lekarz pyta: co pan robi, tu do pasa są choroby Wtedy weszła pielęgniarka, powiedziałem jej: dzień dobry.Chwilę mi się przyglądała, ach - westchnęła i zemdlała Lekarz ściągnął marynarkę, by ratować pielęgniarkę Zdjęty fartuch, zdjęta bluzka, oddychanie usta - usta. Wtedy właśnie wszedł ten strażak, spojrzał, zaczął się obnażać Min obleśnych zrobił szereg, pyta który mam numerek Zamyśliłem się bezmyślnie, ale numer - sobie myślę.Wtedy weszła pani z biura: Orgia, no nareszcie, hura Tyle lat czekałam na to, w euforii ściąga palto I nie czując żadnych barier całkiem nago śpiewa arię Tak bez halki fragment Halki. Z poczekalni wpadł tłum cały, wszyscy się porozbierali Prasa, radio, telewizja, tu golizna, tam golizna A mnie nagi mundurowy chciał wziąć za dowód rzeczowy.Wtedy wpadła pani woźna: wy świntuchy, tak nie można W jednym ręku ma wiaderko i szarżuje z mokrą ścierką Przez to całe zamieszanie zginęło moje ubranie. Szedłem jak pan Bóg mnie stworzył, wstyd mi, czego człowiek dożył Lecz nie zwracał nikt uwagi, nikt nie krzyczał: król jest nagi Nikt nie dziwił się mej doli, widać wszyscy chodzą goli Widać wszyscy chodzą goli.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Golizna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Golizna

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Golizna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Winter Falls Stray Kids (스트레이 키즈)
  „(wersy po koreańsku) We are like movie I feel out of breathe (wersy po koreańsku) Winter Falls (wersy po koreańsku) Falls (wersy po koreańsku) I loved you /3x (wersy po koreańsku) I love”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Intruz 'Intruzowaty' to utwór pochodzący z albumu 'Za niewinność' opolskiego rapera. Premiera singla 'Intruzowaty' odbędzie się 30 listopada 2021 roku. ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kabaret otto tu do pasa sa choroby

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Golizna - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Golizna - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.