Kabaret OT.TO: Poderwij mnie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Poderwij mnie

Koledzy w pracy wczoraj znów opowiadali O podbojach swych sercowych i tak dalej Ja też bym chciał ciał przeżyć szał Gdybym tylko ośmielić się śmiał. Może jestem zaklętym z bajki księciem Zaklętym w urzędnika w tym urzędzie Pośród podań udręczony mój duch Miłości pragnę ja jeden za dwóch. Poderwij mnie - jak atleta sztangę Poderwij mnie - zabierz na balangę Poderwij mnie - jak o szóstej rano budzik Poderwij mnie - jak idea budzi ludzi. Poderwij i nie drwij! Poderwij i nie drwij Poderwij i nie drwij! Nie! Poderwij mnie!Ty na pewno jesteś inna niż inne Te kobiety bardziej chętne niż niewinne Z Tobą bym chciał ciał przeżyć szał Gdybym tylko dość odwagi miał. Może pracujesz gdzieś zaklęta w kelnerkę Zamiast lirycznie liczyć liczyć perły w berle A ja za biurkiem albo podczas fuch Miłości pragnę ja jeden za dwóch. Poderwij mnie - jak fanfara harcerza Poderwij mnie - jak z pinezką leżak Poderwij mnie - jak się podrywa autorytet Poderwij mnie - zanim będę emerytem. Poderwij mnie - jak atleta sztangę Poderwij mnie - zabierz na balangę Poderwij mnie - jak o szóstej rano budzik Poderwij mnie - jak idea budzi ludzi. Poderwij i nie drwij! Poderwij i nie drwij Poderwij i nie drwij! Nie! Poderwij mnie!Szukam Ciebie po różnych instytucjach Gdzie się rozglądam zanika tam korupcja Który już rok wzrok wbijam w mrok Byś się pojawiła uczyniła pierwszy krok. Może żyjemy w całkiem innych bajkach Być może z ciebie Szwedka albo Tajka A ja przez pisma i pieczątki osaczony Za dwóch miłości pragnę, a nie za miliony. Poderwij mnie - jak reforma gospodarkę Poderwij mnie - to zdejmę marynarkę Poderwij mnie - lepiej późno niż wcale Poderwij mnie - to w pracy się pochwalę. Poderwij i nie drwij! Poderwij i nie drwij Poderwij i nie drwij! Nie! Poderwij mnie! Poderwij mnie! Poderwij mnie!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Poderwij mnie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Poderwij mnie

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Poderwij mnie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Winter Falls Stray Kids (스트레이 키즈)
  „(wersy po koreańsku) We are like movie I feel out of breathe (wersy po koreańsku) Winter Falls (wersy po koreańsku) Falls (wersy po koreańsku) I loved you /3x (wersy po koreańsku) I love”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Intruz 'Intruzowaty' to utwór pochodzący z albumu 'Za niewinność' opolskiego rapera. Premiera singla 'Intruzowaty' odbędzie się 30 listopada 2021 roku. ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • poderwij mnie piosenki
 • poderwij mnie tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Poderwij mnie - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Poderwij mnie - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.