Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Mieczysławie chmurnooki, pytaj o mnie sfer wysokich pytaj o mnie ludzi mądrych i uwolnij mnie. Mieczysławie, mój przejrzysty, pytaj o mnie ludzi bystrych pytaj o mnie ludzi zdolnych i uwolnij mnie od plotek. Mój miły... Jak mam pytać gwiazd estrady, są zazdrosne o twe wady i o nagród cztery skrzynie, co zabrałaś jeZ Opola Jak mam pytać innych kobiet, powiedz mi, Edyto, powiedz bo choć wiedzą, nie powiedzą, nie odnajdę cię...Mój ty Mietku, Domogarow też mnie szukał, lecz nie znalazł pytał wszędzie, też się starał, lecz nie znalazł mnie. Przez gazety, te z plotkami i przez radia z wywiadami snu już nie znam, spać nie mogę przez te steki bzdur o tobie.Mój miły... Jakże pytać mam księży, co nie pochwalą twego życia że nie możesz tydzień przed też słyszeli w Radio Zet.Jakże mam unikać gazet, co na plotkach robią kasę one chętnie świat podpalą, żeby nakład rósł, żeby nakładł rósł. Jakże pytać mam księży, co nie pochwalą mego życia też słyszeli w Radio Zet, że nie mogę tydzień przed. A z tobą jak jest? Ja mogę przed i po, i w trakcie.My wpatrzeni, zasłuchani, tak współcześni aż do granic nad brukowcem po kryjomu uśmiechamy się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kabaret ot.to dymki na dwa serca

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dymki na dwa serca - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dymki na dwa serca - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.