Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Mieczysławie chmurnooki, pytaj o mnie sfer wysokich pytaj o mnie ludzi mądrych i uwolnij mnie. Mieczysławie, mój przejrzysty, pytaj o mnie ludzi bystrych pytaj o mnie ludzi zdolnych i uwolnij mnie od plotek. Mój miły... Jak mam pytać gwiazd estrady, są zazdrosne o twe wady i o nagród cztery skrzynie, co zabrałaś jeZ Opola Jak mam pytać innych kobiet, powiedz mi, Edyto, powiedz bo choć wiedzą, nie powiedzą, nie odnajdę cię...Mój ty Mietku, Domogarow też mnie szukał, lecz nie znalazł pytał wszędzie, też się starał, lecz nie znalazł mnie. Przez gazety, te z plotkami i przez radia z wywiadami snu już nie znam, spać nie mogę przez te steki bzdur o tobie.Mój miły... Jakże pytać mam księży, co nie pochwalą twego życia że nie możesz tydzień przed też słyszeli w Radio Zet.Jakże mam unikać gazet, co na plotkach robią kasę one chętnie świat podpalą, żeby nakład rósł, żeby nakładł rósł. Jakże pytać mam księży, co nie pochwalą mego życia też słyszeli w Radio Zet, że nie mogę tydzień przed. A z tobą jak jest? Ja mogę przed i po, i w trakcie.My wpatrzeni, zasłuchani, tak współcześni aż do granic nad brukowcem po kryjomu uśmiechamy się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kabaret ot.to dymki na dwa serca

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dymki na dwa serca - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dymki na dwa serca - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.