Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 159 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Mieczysławie chmurnooki, pytaj o mnie sfer wysokich pytaj o mnie ludzi mądrych i uwolnij mnie. Mieczysławie, mój przejrzysty, pytaj o mnie ludzi bystrych pytaj o mnie ludzi zdolnych i uwolnij mnie od plotek. Mój miły... Jak mam pytać gwiazd estrady, są zazdrosne o twe wady i o nagród cztery skrzynie, co zabrałaś jeZ Opola Jak mam pytać innych kobiet, powiedz mi, Edyto, powiedz bo choć wiedzą, nie powiedzą, nie odnajdę cię...Mój ty Mietku, Domogarow też mnie szukał, lecz nie znalazł pytał wszędzie, też się starał, lecz nie znalazł mnie. Przez gazety, te z plotkami i przez radia z wywiadami snu już nie znam, spać nie mogę przez te steki bzdur o tobie.Mój miły... Jakże pytać mam księży, co nie pochwalą twego życia że nie możesz tydzień przed też słyszeli w Radio Zet.Jakże mam unikać gazet, co na plotkach robią kasę one chętnie świat podpalą, żeby nakład rósł, żeby nakładł rósł. Jakże pytać mam księży, co nie pochwalą mego życia też słyszeli w Radio Zet, że nie mogę tydzień przed. A z tobą jak jest? Ja mogę przed i po, i w trakcie.My wpatrzeni, zasłuchani, tak współcześni aż do granic nad brukowcem po kryjomu uśmiechamy się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Dymki na dwa serca

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • dorosłe serce WERSOW
    „Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
  • Od nowa Julia Wieniawa
    „Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
  • CHA CHA Sobel
    „Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
  • Maison - ft. Lucie Emilio Piano
    „Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
  • Chcę ciebie częściej Maciej Skiba
    „Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • kabaret ot.to dymki na dwa serca

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dymki na dwa serca - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dymki na dwa serca - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.