Kabaret OT.TO: Disco Olo
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kabaret OT.TO: Disco Olo
A Krysia Kazia cztery razy, Zosia Stasia to aż siedem Mania Frania chyba z tysiąc, ale się nie mogli przysiąc. W telewizji raz na wizji był amerykański film Tam robili to bez przerwy, no więc czemu nie chcesz ze mną ty. Pocałuj mnie choć jeden raz, kochana, nana hej! hej! Nana, nana, hej! hej! nana, nana, nana, nana. Pocałuj mnie choć jeden raz, kochana, nana hej! hej! Nana, nana, hej! hej! siup tup tup siup tup tup Riki tiki fiki miki bum cyk tralalala hop siup, zmiana!Powiedzieli mi sąsiedzi, że wciąż chodzisz do spowiedzi Czy ty masz coś na sumieniu, różne rzeczy opowiadał Heniu. Heniu? Kto to jest ten Heniu? Ale ja nie wierzę w plotki, ty nie jesteś jak inne podlotki Ty masz w sobie takie coś, takie coś, czego nigdy dość. Pocałuj mnie choć jeden raz...Tobie śpiewam tę serenadę, na Eurowizję z nią nie pojadę Ale ty lubisz rytmy gorące, dźwięczące i podniecające. Choć niektórych zęby bolą, gdy się śpiewa coś a'la disco polo Miłość mi wszystko wybaczy, a ty mnie swym uśmiechem uraczysz. Pocałuj mnie choć jeden raz...Chodź na molo, załóż polo, zaśpiewamy disco polo Będzie sobie tańczył Olo. Olo? Kto to jest ten Olo? Chodź na pole, załóż polo, zaśpiewamy disco polo Będzie sobie tańczył Olo. Olo? Kto to jest ten Olo? Łatwiej jest sprawować władzę, gdy się żonę ma jak Shazzę Gdy się żonę ma jak Shazzę! I razem! Pocałuj mnie choć jeden raz...
Tłumaczenie piosenki
Kabaret OT.TO: Disco Olo
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kabaret OT.TO: Disco Olo
-
Nie odje
- Kabaret OT.TO
-
Niebieski jak Smerf
- Kabaret OT.TO
-
Dobra wr
- Kabaret OT.TO
-
Obrazki z wakacji
- Kabaret OT.TO
-
Obywatelu zr
- Kabaret OT.TO
Skomentuj tekst
Kabaret OT.TO: Disco Olo
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel
Sanah
„Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego roz”
-
Balasana
Sobel
„Nie zliczę ile razy dałem się ponieść pokusie Chcę jeździć z Tobą z Wrocka do Gdańska, kurwić się w tourbusie Dobrze wiesz, co tu się, tu się, tu się, tu się dzieje W głowie mam ty-tylko Cię, pusię”
-
Miss Dior
MODELKI
„Patrzę w Twoje oczy jak ocean, zawsze wrócę do Ciebie Jeśli życie ma inny plan, zawsze wrócę do Ciebie I chociaż dzieli nas milion spraw, ja zawsze wybiorę Ciebie Sami pod gołym niebem tańczymy: &q”
-
Pool Party
TEENZ
„Wychodzę w nocy, a światła nam tworzą znowu w głowie nową projekcję dnia Ktoś do mnie dzwoni — nie daję znać To dobry moment, żeby zniknąć i biec pod wiatr Relaks (Ej), słyszę krzyki (Ej) W odda”
-
Dusza
Dżem
„Dżem prezentuje utwór "Dusza" (premiera 15 kwietnia 2025 r.). Od dziecka wiedziałem, że nie będzie łatwo Grało się i śpiewało co do głowy wpadło Nadszedł ten moment, stałeś się muzyką Słuchali C”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- disco polo olo olo●
- teksty o olo●
- disco polo rosol piosenka●
- olo disco polo●
- disco polo tekst udaje świętą●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
SIGMA
- B-QLL
-
COWABONGA
- Żabson
-
Nie ma cb (Przy mnie tu) (prod. Kaptur) - feat. White 2115
- Kinny Zimmer
-
Trust Issues
- TEO
-
ABRAKADABRA (prod. Polski) - feat. Kabe
- Francuz Mordo
-
TYDZIEŃ NA DZIAŁCE - x RASTA DARO
- Chwytak
-
Na Kolanach
- JAD
-
CUPID’S GIRL
- MARINA
-
Love Me To Heaven
- Jonas Brothers
-
everything, everything, EVERYTHING
- Chair
Reklama
Tekst piosenki Disco Olo - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Disco Olo - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.
Komentarze: 0