Kabaret OT.TO: Sprytna i wybitna
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kabaret OT.TO: Sprytna i wybitna
Jestem śliczna, higieniczna przy tym silna niczym tur Rozkochuję w sobie chłopców za mną poszliby pod mur Bo jestem sprytna i wybitna Romantyczna także jestem jak chłopięcy chór. Duża jestem ociupinkę, zgrabna chyba nawet też Gdy wychodzę na ulicę chłopcom wnet zapiera dech Bo jestem sprytna i wybitna Romantyczna także jestem jak wyborczy wiec. Ja mam w sobie coś takiego Co nie daje spać kolegom Może oczy, może usta Może fakt, że jestem szczupła Może moja dobroć, ufność To, że czasem jestem smutna Chyba to nie daje chłopcom spać.Ja mam w sobie coś takiego Co nie daje jeść kolegom Może dłonie, może nogi Może mój zmęczony profil Może moja duma, radość Może niecodzienna bladość Chyba to nie daje chłopcom jeść.Na mój widok pewien biedak wydał swój ostatni pens Drugi merdał wręcz ogonem niczym wygłodniały pies Bo jestem sprytna i wybitna Romantyczna także jestem jak kaflowy piec. Nienawidzą mnie dziewczęta za mą niedościgłą twarz Każdy ją zapamiętuje, choćby widział tylko raz Bo jestem sprytna i wybitna Romantyczna jestem też jak magistrala BAM. Ja mam w sobie coś takiego... Ja ma w sobie coś takiego Co nie daje żyć kolegom Jestem śliczna, higieniczna Przy okazji sympatyczna Jestem sprytna i wybitna Fantastyczna i ambitna A więc czemu nie, na Miss Polonia mnie Na Miss Polonia nie chcą wybrać mnie?
Tłumaczenie piosenki
Kabaret OT.TO: Sprytna i wybitna
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kabaret OT.TO: Sprytna i wybitna
-
Stirlitz i Kloss
- Kabaret OT.TO
-
Supermarket
- Kabaret OT.TO
-
Ba
- Kabaret OT.TO
-
Biznesmeni
- Kabaret OT.TO
-
Ciu
- Kabaret OT.TO
Skomentuj tekst
Kabaret OT.TO: Sprytna i wybitna
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- ja mam w sobie cos takiego co nie daje spac●
- Sprytna i wybitna●
- bo ja mam w sobie coś takiego co nie daje●
- mam w sobie coś takiego co nie daje spać kolegom●
- sprytna i ambitna●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Kocham do kości
- Mikromusic
-
Ptaku - x Ptak Mateusz x Anastazja Maciąg
- Kleks
-
ŻYCIE TAK JAK W PRALCE - ŻYCIE TAK JAK W BAJCE PRZERÓBKA
- PALION
-
FAJFUS (WSZ DISS) prod. theLAKE
- TEDE
-
Już nic, już nikt
- Mikromusic
-
Wrony Ft. Dawid Tyszkowski
- Mikromusic
-
Marianno
- Mikromusic
-
Małe tęsknoty | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 6
- Ewa Śniady
-
WAYUP (prod. Vłodarski)
- MODELKI
-
Guilty
- Teddy Swims
Reklama
Tekst piosenki Sprytna i wybitna - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sprytna i wybitna - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.
Komentarze: 0