Kabaret OT.TO: Sporty zimowe

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Sporty zimowe

Zima to jest trudny okres dla natury Dzień w dzień w chłodzie, rzeki w lodzie Czarno-białe kontury. Mało słonka, jak mrożonka czuję się. Zziębłej ziębie nad przeręblem też jest źle. Na, na, na Narty na nogi, łyżwy na ręce I wskakuję na sanki Od razu robi mi się goręcej I nie przechodzą już ciarki. Narty na nogi, łyżwy na ręce Kij hokejowy chwytam Sporty zimowe bardzo są zdrowe Miga mi slalom gigant.Narty na nogi, łyżwy na ręce Skok, skrzyżowane deski Potrójny Lutz, poczwórny buc Spalony na niebieskiej. Narty na nogi, łyżwy na ręce Gogle, dzida, panczeny Szalonym szusem na krechę ruszam Proszę włączyć kamery.Zima to jest trudny okres dla natury Dzień w dzień w chłodzie, rzeki w lodzie Czarno-białe kontury. Mało słonka, jak mrożonka czuję się. Zziębłej ziębie nad przeręblem też jest źle. Na, na, na Narty na nogi, łyżwy na ręce I wskakuję na sanki Od razu robi mi się goręcej I nie przechodzą już ciarki. Narty na nogi, łyżwy na ręce Kij hokejowy chwytam Sporty zimowe bardzo są zdrowe Miga mi slalom gigant.Narty na nogi, łyżwy na ręce Skok, skrzyżowane deski Potrójny Lutz, poczwórny buc Spalony na niebieskiej. Narty na nogi, łyżwy na ręce Gogle, dzida, panczeny Szalonym szusem na krechę ruszam Proszę włączyć kamery.Narty na nogi, łyżwy na ręce Piruet na snołbordzie Gdy na bobslejach gramy w hokeja Możesz mówić mi lordzie. Narty na nogi, łyżwy na ręce I wskakuję na sanki Jak kaloryfer jestem gorący I nie przechodzą mi ciarki.Narty na nogi, łyżwy na ręce I zrywam się do biathlonu Sporty zimowe bardzo są zdrowe A jeszcze można, a jeszcze można A jeszcze można wyjść z domu. A jak spadnie śnieg, a jak spadnie śnieg A jak spadnie śnieg to... Narty na głowę, łyżwy na plecy I wskakuję do wanny.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Sporty zimowe

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Sporty zimowe

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Sporty zimowe

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galacticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenki o nartach
 • zimowe sporty piosenka
 • tekst piosenki zimowe sporty
 • piosenka sporty zimowe
 • sporty zimowe kabaret otto

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sporty zimowe - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sporty zimowe - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.