Kabaret OT.TO: Sex shop

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Sex shop

Drzwi intymnie skrzypią, gdy się je otwiera A co chwilę wchodzi ktoś i ktoś wychodzi Można spotkać tu na przykład oficera Pannę, mogą trafić się też państwo młodzi. Tuż za nimi nauczyciel z podstawówki Stawia kołnierz, okulary ciemne wkłada Chichoczące trzy wesołe wdówki Ciągną opierającego się sąsiada. Czy to jest duże faux-pas Wstąpić do sex shopa? Czy to wiąże się od razu Z moralności obrazą? Czy to jest duże faux-pas Wstąpić do sex shopa? I czy prosto z tych odwiedzin Trzeba gnać do spowiedzi?Drzwi intymnie skrzypią, gdy się je otwiera Lecz czasami tu nie wciśniesz nawet szpilki Bo wycieczka zakładowa właśnie teraz Ma w programie punkt: Muzeum Techniki. Dama z kokiem próg przekracza skocznym krokiem Tęgi dżentelmen za tą panią sunie sennie Może nie kupią nic, bo akcesoria drogie Lecz popatrzeć przecież także jest przyjemnie. Czy to jest duże faux-pas...Drzwi intymnie skrzypią, gdy się je otwiera A co chwilę wchodzi ktoś i ktoś wychodzi Pewien jegomość wrzeszczy, że "Sejm oraz Senat Z tą rozpustą muszą coś nareszcie zrobić Decyzję podjąć trzeba na najwyższym szczeblu" Oburzenie swoje wciąż wyraża szczere Panie! Weź się żesz pan nie denerwuj Przecież tutaj chodzi tylko o interes. Czy to jest duże faux-pas...Drzwi intymnie skrzypią, gdy się je otwiera A co chwilę wchodzi ktoś i ktoś wychodzi Przez przypadek się zaplątał jakiś dzieciak "Czy to tutaj sprzedają te hot dogi?" Czy to jest duże faux-pas Wstąpić po hot doga? Czy to wiąże się od razu Z moralności obrazą?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Sex shop

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Sex shop

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Sex shop

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czy to sex
 • sex shop

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sex shop - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sex shop - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.