Kabaret OT.TO: Salonowiec
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kabaret OT.TO: Salonowiec
W Polsce takie są zwyczaje Kto wypina, ten dostaje I wiadomo w co się bawić w jednej chwili A śmieszniejsze to niż berek lub harakiri. Salonowiec to taka elegancka zabawa Klaps, klaps, z lewa, z prawa Argumenty spadają na część ciała intymną A wokół bliźni, a wokół bliźni Każdy szczerzy się z miną niewinną.Panie starszy, no co się pan tak patrzysz Światowe maniery, a walnąłeś pan w nery Pani zaś rączka mała Też się pewnie przykładała. Salonowiec...Księżyc bywa taki dziwny Wyją w człowieku atawizmy Podszewka natury chce wyruszyć na żer Lecz zwycięża ogłada rodem z wyższych sfer Znikają z myśli pazury i zęby Kulturalnie wszystkim patrzy z gęby. Salonowiec to taka elegancka zabawa Klaps, klaps, z lewa, z prawa Argumenty spadają na część ciała intymną A wokół bliźni, a wokół bliźni Każdy szczerzy się z miną niewinną.Salonowiec to taka elegancka zabawa Klaps, klaps z lewa, z prawa Huzia na Józia w takt swojskiej przygrywki W imieniu prawa, w imieniu prawa Prawa mas do rozrywki.
Tłumaczenie piosenki
Kabaret OT.TO: Salonowiec
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kabaret OT.TO: Salonowiec
-
Sex shop
- Kabaret OT.TO
-
La la lato
- Kabaret OT.TO
-
Lambaluna
- Kabaret OT.TO
-
Sporty zimowe
- Kabaret OT.TO
-
Sprytna i wybitna
- Kabaret OT.TO
Skomentuj tekst
Kabaret OT.TO: Salonowiec
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Moje 5 minut
EKIPA
„Ekipa prezentuje piosenkę "Moje 5 minut". [Refren: Zbyszek Król, Kuba Jurek, Marta Różańska] (Pięć minut, to jest moje pięć minut) (W ręce as, nie chcę więcej stać z tyłu) (Pięć minut, tojest mo”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Get It
- Sleazy Sweet
-
Tension
- Tynsky
-
Beautiful People - feat. Sia
- David Guetta
-
Blade Of Grass
- Lady GaGa
-
Shadow Of A Man
- Lady GaGa
-
Zacznij od Bacha
- Zacznij od Bacha
-
Tyle słońca w całym mieście
- Nicponie
-
Nie mam farta
- Mateusz Wiśniewski
-
The Beast
- Lady GaGa
-
Nogi roztańczone
- Iwona Manista-Kutryś
Reklama
Tekst piosenki Salonowiec - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Salonowiec - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.
Komentarze: 0