Kabaret OT.TO: Salonowiec

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Salonowiec

W Polsce takie są zwyczaje Kto wypina, ten dostaje I wiadomo w co się bawić w jednej chwili A śmieszniejsze to niż berek lub harakiri. Salonowiec to taka elegancka zabawa Klaps, klaps, z lewa, z prawa Argumenty spadają na część ciała intymną A wokół bliźni, a wokół bliźni Każdy szczerzy się z miną niewinną.Panie starszy, no co się pan tak patrzysz Światowe maniery, a walnąłeś pan w nery Pani zaś rączka mała Też się pewnie przykładała. Salonowiec...Księżyc bywa taki dziwny Wyją w człowieku atawizmy Podszewka natury chce wyruszyć na żer Lecz zwycięża ogłada rodem z wyższych sfer Znikają z myśli pazury i zęby Kulturalnie wszystkim patrzy z gęby. Salonowiec to taka elegancka zabawa Klaps, klaps, z lewa, z prawa Argumenty spadają na część ciała intymną A wokół bliźni, a wokół bliźni Każdy szczerzy się z miną niewinną.Salonowiec to taka elegancka zabawa Klaps, klaps z lewa, z prawa Huzia na Józia w takt swojskiej przygrywki W imieniu prawa, w imieniu prawa Prawa mas do rozrywki.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Salonowiec

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Salonowiec

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Salonowiec

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Salonowiec - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Salonowiec - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.