Kabaret OT.TO: S

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: S

O, przepraszam mam słowotok, znów mnie atak chwycił dziś Pewnie długo będzie męczył i mi nie pomoże nic Znowu cały dzień stracony - to przegrana sprawa Gdy mnie złapie to nie puszcza do białego rana. Bo słowotok , proszę pani, to jest taka podła bestia Jak pijawka wyssie wszystko: kto, z kim, kiedy, jak, gdzie mieszka Ile, komu, za co, po co, czy przypadkiem nie za mało Czy wystarczy i czy można, a właściwie co się stało? Słowotok to słowotok - a w Hiszpanii jedzą śledzie Słowotok to słowotok - król do Wiednia koniem jedzie Słowotok to słowotok - Ala poszła do przedszkola Słowotok to słowotok - krowa zjadła pomidora.Słowotok to słowotok - przypadłość naszych czasów Słowotok to słowotok - nie gorszy jest od maczug Słowotok to słowotok - kołowrót informacji Słowotok to słowotok - choroba demokracji.Mam słowotok, pani Aniu, zaraz już nie będzie szans Dzwoni pani po policję, pogotowie, księdza, straż On nasila się - to czuję, prędzej o mój Boże Zaraz będzie całkiem kiepsko, będzie jeszcze gorzej. Bo słowotok, proszę pani, uchwał będzie jeszcze więcej Nie poradzę, nie dam rady, dżungla znów zarosła pieprzem Już nie mogę, brak mi tlenu, trzeba zmienić ekonomię Język mi drętwieje, serce, zamach stanu na Giewoncie. Słowotok to słowotok - Wisła będzie oczyszczana Słowotok to słowotok - czołg urodził w Zoo bociana Słowotok to słowotok - w maju będzie znów amnestia Słowotok to słowotok - Leszka miała dziś Agnieszka.Słowotok to słowotok...O cholera już umieram, trzeba do fryzjera iść Szybko zastrzyk, pielęgniarkę, albo ugotować ryż Proszę grosze dać na nosze lub ogolić brodę Woda jest święcona w kuchni, to już wolę wodę. Bo słowotok, proszę pani, gdzieś rzucili świeże mięso Regularnie mnie co wtorek, kryzys także się powiększa Łapie mnie i tracę głowę, olimpiada przecież nasza Ledwo żyję proszę pani, a ostatni światło gaszą. Słowotok to słowotok - wybraliśmy prezydenta Słowotok to słowotok - a tu znowu idą święta Słowotok to słowotok - rząd z reformy się wycofa Słowotok to słowotok - jak ja ciągle panią kocham.Słowotok to słowotok... Słowotok dzienny Słowotok nocny Słowotok wiele dziwnych i pokrętnych wcieleń ma Słowotok letni Słowotok roczny Słowotok drwi ze wszystkich, często także nawet z nas.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: S

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: S

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: S

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki S - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu S - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.