Kabaret Starszych Panów: Bez ciebie

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6
Profil artysty

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Bez ciebie

Bez Ciebie jestem tak smutny, jak kondukt w deszczu pod wiatrBez Ciebie jestem wyzuty z ochoty całej na światBez Ciebie jestem nieładny bez żadnej szansy u pańBez Ciebie jestem bezradny, jak piesek co wypadł z sańBez Ciebie jestem za krótki na długą drogę przez światBez Ciebie jestem malutki i wytłuc może mnie gradBez Ciebie jestem tak nudny, jak akademie "na cześć"Bez Ciebie jestem tak trudny, że trudno siebie mnie znieśćBez Ciebie jestem niepełny, jak czegoś ćwierć albo półBez Ciebie jestem zupełny balon, łachudra i wółKimkolwiek jesteś włóż na siebie coś i ruszOd stołu wstań z imienin wyjdź, zrezygnuj z dań i przyjdźPrzy Tobie będę pogodny, bo skąd bym smutek brać miałPrzy Tobie będę podobny strukturą torsu do skałPrzy Tobie będę upojny, jeżeli idzie o głosPrzy Tobie będę przystojny urodą silną jak ciosPrzy Tobie będę subtelny, jak woń łubinu wśród pólPrzy Tobie będę tak dzielny, jak ten co zginął nam królPrzy Tobie będę artystą od wzruszeń duszy do łezPrzy Tobie będę z umysłu inteligentny jak biesPrzy Tobie w jednej osobie Efebem będę ja, bądź poetą, mędrcem...A z kobiet - dużą blondyną Ty bądź!Więc kim byś była, włóż na siebie coś i rusz!Jeżeliś w śnie - z pościeli wyjdź, przeciągnij się i przyjdź.
Autor tekstu: Jeremi Przybora
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Bez ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Bez ciebie

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Bez ciebie

Komentarze: 3

Sortuj

~Gość ( 5 grudnia 2021, 09:40)
Re: Kabaret Starszych Panów - Bez ciebie
Paweł w Kukiz w roli Blondyny ?
~Gość (27 listopada 2014, 15:04)
Re: Kabaret Starszych Pan - Bez ciebie
Co za debile nie znali autora tekstu ??? No nie.... Analfabetyzm do potęgi n
~Gość (17 maja 2014, 22:35)
Re: Kabaret Starszych Pan - Bez ciebie
Autor tekstu jest bardzo znany:) To Jeremi Przybora śp. Wspaniały

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bez ciebie jestem tak smutny
 • bez ciebie jeremi przybora
 • bez ciebie przybora
 • bez ciebie jestem tak smutny jak kondukt w deszczu pod wiatr
 • bez ciebie jestem niepełny

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bez ciebie - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bez ciebie - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.