Kabaret Starszych Panów: Do ciebie sz

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Do ciebie sz

Kiedy nie było dokąd dalej iść - którędy ani po co,gdy los me jutro krył przed moim dziś bezgwiezdną gęstą nocą-wiedziałam, że mi nie wystarczy sił na żadną inną drogę,lecz iść do ciebie przez złych szlaków pyłja zawsze, zawsze mogę.Do ciebie szłam-do ciebie, mój miły,do ciebie szłam- cel wracał mi siły.Do ciebie szłam- od kiedy już nie wiem,do ciebie szłam- przez życie bez ciebie.Do ciebie szłam z daleka, z daleka,do ciebie szłam- wierzyłam, że czekasz.Do ciebie szłam- po ciebie szłamprzez pusty świat.Do ciebie szłam- od lat.Gdy cię poznałam-zaśpiewała w tle gitary jasna struna.Zapłonął księżyc w kolorowym szkle- melodii, co szła ku nam-i zrozumiałam wtedy, że to ty- ten, z którym tańczyć idę,i - że mi kiedyś pewno powiesz: "Przyjdź",a ja na pewno przyjdę.Do ciebie szłam- przez puste ulice,do ciebie szłam- znaczona księżycem.Do ciebie szłam- światełka nadziei.Do ciebie szłam- by więcej już nie iść...Od ciebie szłam ulicą przebudzeń,od ciebie szłam bez łez i bez złudzeń.Od ciebie szłam- bez ciebie szłamprzez obcy świat.Bez ciebie - jak od lat.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Do ciebie sz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Do ciebie sz

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Do ciebie sz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Kabaret sz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do ciebie sz - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do ciebie sz - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.