Kabaret Starszych Panów - Jak tekst piosenki - Teksciory.pl

Kabaret Starszych Panów: Jak

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Jak

Jakże ściana ta cienka z nią miła panienka,Która kładzie się pewnie już spaćWiec cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia maćref. Pan wybaczy mi że śmiemlecz dziś spać idę wcześnieja pan zaczął przy ścianie coś tejSłyszę stuk puk a za nim,spadł mi gwoździk w tapczanik..O, dziękuje... Przepraszam.. Ojej...Jakże ściana ta cienka z nią miła paienka,Która właśnie kładzie się spaćWięc cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia maćref. Pan wybaczy mi że śmiem...Jakże ściana ta cienka z nią miła panienka,Położyła się pewno już spaćWiec cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia maćref. Pan wybaczy mi że śmiem...Ależ ściana ta cienka z nią miła panienka,Smacznie pewno zaczęła już spaćWiec cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia mać
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Jak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Jak

 

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Jak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jakże ściana ta cienka tekst
 • gwozdzik kabaret starszych pan
 • starsi panowie gwoździk tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.