Kabaret Starszych Panów: Jak

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Jak

Jakże ściana ta cienka z nią miła panienka,Która kładzie się pewnie już spaćWiec cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia maćref. Pan wybaczy mi że śmiemlecz dziś spać idę wcześnieja pan zaczął przy ścianie coś tejSłyszę stuk puk a za nim,spadł mi gwoździk w tapczanik..O, dziękuje... Przepraszam.. Ojej...Jakże ściana ta cienka z nią miła paienka,Która właśnie kładzie się spaćWięc cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia maćref. Pan wybaczy mi że śmiem...Jakże ściana ta cienka z nią miła panienka,Położyła się pewno już spaćWiec cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia maćref. Pan wybaczy mi że śmiem...Ależ ściana ta cienka z nią miła panienka,Smacznie pewno zaczęła już spaćWiec cichutko jak puszkiemmuskam młotka ołużkiemten mój gwoździk przeleciał psia mać
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Jak

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Jak

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Jak

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jakże ściana ta cienka tekst
 • gwozdzik kabaret starszych pan
 • starsi panowie gwoździk tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.