Kabaret Starszych Panów: Jesienna dziewczyna

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Jesienna dziewczyna

z tej drogi, którą przeszłoza wiosną swoją latonie patrzę już na przeszłośćprzed siebie patrzę za toze wzrokiem na zakręcieza którym jest już jesieńwciąż czekam nieugięcieze ona mi przyniesiejesiennądziewczynęodmiennąniż innedziewczynęz chryzantemamiz chryzantemamidziewczynęjesiennądziewczynębezcennąi niezamiennąjuż na nicjuż na nicwiosennych dziewcząt pełnoletnich tyle ładnychjesienna jestem jednazimowych nie ma żadnycho tamte zresztą mniejszagdy złoto i szkarłatniezabarwi jesień pejzażna przyjście tej ostatniejjesiennejdziewczynyodmiennejod innychdziewczynyz chryzantemamiz chryzantemamidziewczyny jesiennejdziewczynybezcenneji niezamiennejjuż na nicjuż na nicwyciągnę ręce do niejby tak nie przeszła mimobo ma we włosach promieńprzy którym jaśniej zimąbo zachód już w niuansachczerwieni gaśnie zimnejbo to ostatnia szansapo której nie ma innejjesiennejdziewczynyodmiennejod innychdziewczynyz chryzantemamiz chryzantemamidziewczyny jesiennejdziewczyny bezcenneji niezamiennejjuż na nicjuż na nic
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Jesienna dziewczyna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Jesienna dziewczyna

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Jesienna dziewczyna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki jesienna dziewczyna
 • jesienna dziewczyna tekst
 • jesienna dziewczyna

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jesienna dziewczyna - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jesienna dziewczyna - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.