Kabaret Starszych Panów: Przekln

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Przekln

To nie była dziewczyna łatwaoj nie łatwa i co do tegopotrafiła tę rzecz zagmatwaćaż do stopnia niesłychanegoA gdy wreszcie zmysłów pociskiemna orbitę mknąłem rozkoszyPospieszyły usta jej bliskieostrzeżenie takie wygłosić:Przeklnę Cię jeżeli mnie porzuciszPrzeklnę Cię gdy się do innej zwróciszPrzeklnę Cię jeśli postąpisz podledziś się za Ciebie modlęjutro przeklnę Cie.Przeklnę Cię i Twoje wiarołomstwoPrzeklnę Cię i Twoje z nią potomstwoPrzeklnę Cię i już się nie ochroniszw Paryżu, w Bolonii przekleństwo me gonić będzie CięPrzeklnę Cie, Przeklnę Cię...Wykrakała oj wykrakałaże sprawdziło się co do słowai poczułem że chociaż pałamto przyczyna pałania nowawiec do tamtej z żalu i w skruszesam się zgłaszam smutny szaleniebywaj zdrowa z inną już muszęa Ty zgodnie z Twym ostrzeżeniem:Przeklnij mnie sam jestem winien temuPrzeklnij mnie od dziś się za mnie nie módlPrzeklnij mnie nie mogłem zrobić podlejNiczym mnie nie oblejlecz proszę przeklnij mniePrzeklnij mnie przekleństwo Cię pokrzepiPrzeklnij mnie donosów tylko nie piszPrzeklnij mnie lecz ugódź słowem żwawszymnie w biurze, teatrze, intymniej już raczejPrzeklnij mnie, przeklnij mnie...A żebyś wiedział,Przeklnę Cię bo Ty mnie porzuciłeśPrzeklnę Cię ku innej się zwróciłeśLalalaPrzeklnę Cię i Twoje wiarołomstwoPrzeklnę Cię i Twoje z nią potomstwoLalala
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Przekln

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Przekln

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Przekln

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Przekln - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Przekln - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.