Kabaret Starszych Panów: Rodzina

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret Starszych Panów

Teksty: 65 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kabaret Starszych Panów: Rodzina

Rodzina, rodzina, rodzina, ach rodzina.Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest,Lecz kiedy jej nimaSamotnyś jak pies.Miał willę z ogródkieml garaż, i auto,Że każdy, co nie ma,Zaraz by mieć chciał to.l wizję, i fonię, i pralkę, i frak ...Więc czego, ach czego, ach czego mu brak?Rodziny, rodziny...Pięć lat dostał skutkiemTej willi z ogródkiem.Spokojnie mijająMu w celi czyściutkiej.Lektura, spacery, wikt niezły ma smak.Więc czego, ach czego, ach czego mu brak?Rodziny, rodziny...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret Starszych Panów: Rodzina

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret Starszych Panów: Rodzina

Skomentuj tekst

Kabaret Starszych Panów: Rodzina

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dawne kabarety. skecz co mam zrobić jutro robię dziś
 • pendrrive żaba
 • rodzina skecz
 • rodzina ach rodzina tekst chwyty
 • tekst do rodzina

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rodzina - Kabaret Starszych Panów, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rodzina - Kabaret Starszych Panów. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret Starszych Panów.