Kalina J: Nie bud

Tekst piosenki

Brak wideo

Kalina J

Teksty: 19 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kalina J: Nie bud

Nie, nie Nie budźcie mnie Śni mi się tak ciekawie Jest piękniej w moim śnie,Niż tam, na waszej jawie Tu, po tej stronie rzęs,Cudowny bezsens sprawia,Że bezlitosny sensMoich spraw sensu nie pozbawia.Jawą nie nudźcie mnie!Nie! Nie! Nie budźcie mnie!Po łące brodzę kwietnej Mam we śnie nogi świetne Nogami wrastam w łąkęI teraz jestem pąkiem,Po którym chodzi motyl,Tak lekki jak sam dotyk Lecz motyl trwa króciutko,Bo wyczerpuje chód go Więc ze zmęczenie przysnął I teraz jest mężczyznąZ brodatą buzią Freuda,W mankietach z celulojda Ten Freud się kocha we mnie,A mnie jest tak przyjemnie,Ze wciąż popełniam noweCzynności pomyłkowe Nie, nie Nie budźcie mnie!Śni mi się tak ciekawie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kalina J: Nie bud

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kalina J: Nie bud

Skomentuj tekst

Kalina J: Nie bud

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie bud - Kalina J, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie bud - Kalina J. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kalina J.