Kangaroz: Dla takich chwil

Tekst piosenki

Brak wideo

Kangaroz

Teksty: 40 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Kangaroz: Dla takich chwil

Hmm... myślę że mogę powiedzieć ci coś Czasami mogę mówić to Co już na długo w Tobie zostanie Jest tak Widzę każdy gest nie musisz mówić mi jak jest Nie raz widziałem ludzkie łzy widocznie tak musi być Słyszałem głośny szczery śmiech i rzeczy jak powinny być To wszystko może zająć dzień a czasem brak tych chwil Jak każdy czasem mogę wątpić bo zwyczajnie brak mi sił i myślę wtedy jak jest dobrze wtedy chcę naprawdę żyć nie raz myślałem o tym wiem jak z tym sobie radzić i wtedy wierzę że się stanie coś co da wiarę że REF. Dla takich chwil najbardziej chce żyć Dla takich chwil najbardziej Dla takich chwil najbardziej chcę żyć Dla takich chwil najbardziej Jest coś co znam ma to jakiś sens dla wielu I wtedy czuję że to tak dokładnie dalej ma być Mam coś co znam i wiem że tym Wypełnię dzień i parę chwil Znam wielu takich którzy dziś stracili wiarę by nią żyć Znów mam te chwile tak mam Tak bardzo mocno chcę żyć Już nic nie zatrzyma mnie To moje chwile i wiem Już są tak blisko widzę I tak znów otaczają mnie Ja tak to czuję i wiem Nie stracę nigdy ich nie... REF. Dla takich chwil najbardziej chce żyć Dla takich chwil najbardziej Dla takich chwil najbardziej chcę żyć Dla takich chwil najbardziej Dotyczy to tak ciebie jak i mnie Choć czasem myślę że już Ciebie nie ma Zostaję sam, zostaję sam Zostaję sam, zostaję sam Zostaję sam .... REF. Dla takich chwil najbardziej chce żyć Dla takich chwil najbardziej Dla takich chwil najbardziej chcę żyć Dla takich chwil najbardziej
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kangaroz: Dla takich chwil

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kangaroz: Dla takich chwil

Skomentuj tekst

Kangaroz: Dla takich chwil

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • takich chwil jak ta
 • wiesz ile jest takich chwil

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dla takich chwil - Kangaroz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dla takich chwil - Kangaroz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kangaroz.