Karramba & Kasa: Jedzie poci

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba & Kasa

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Na stacji stoi już zakręcony elektrobus, pędzący irumus, zawodowy świniobus zatrzęsienie, chamów cała masa a tak na przedział rozpoczyna K.A.S.A.
Ale syf maksymalna popelina po lesie w przedziałach zapijają wina po szynach zaczyna już pociąg sie toczyć konduktorka usiłuje do nich wskoczyć. Tłustymi udami zajęła dwa siedzenia, a jak, że śmierdzi od tego stworzenia popija wino i kiełbasa się obżera nie nie nie nie mogę na pawia mnie zbiera.
W przedziale obok redak telefonów chamy w garniturach dzwonią do domu Jadźka! Nie zapomnij dziś wydoić kozę, Weś do ręki miśka w nocy ci pomoże
REF: oooo Konduktorze łaskawy oooo K.A.S.A i Karramba jadą do warszawy x2
Piwo jasne piwo jasne sorry winę tu ale mamy własne no jasne teraz wagon kolejny ojojoj
przypadek beznadziejny wagon rozkoszy z daleka nas wzywa baba tłusta ogromna i pot z niej spływa prezerwatywa w kieszeni sama się otwiera Karramba już na pelocie naciera
Następny wagon restauracyjny za barem matoł psychointaltywny debilny jest wyraz jego facjaty ten wagon jest również chamów bogaty. Nadciąga kanar, zbliża sie powoli Dzień dobry państwu bileciki do kontroli Kozak pan bez wypisywania kumaty kanar zero ściemniania
REF: oooo Konduktorze łaskawy oooo K.A.S.A i Karramba jadą do warszawy x2
Wsiądź do pociągu byle jakiego nie nie nie do rumuna pędzącego Tylko tutaj doznasz kolejowej extazy W starej bonanzie możesz spotkać jak K.A.S.A, Karramba i Syn maga Syna. Niedorozwinięty barman poleje ci klina, dogadasz sie z kanarem koleś wyluzowany przede wszystkim dowiesz sie co to są chamy.
REF: oooo Konduktorze łaskawy oooo K.A.S.A i Karramba jadą do warszawy x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Skomentuj tekst

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedzie poci - Karramba & Kasa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedzie poci - Karramba & Kasa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba & Kasa.