Karramba & Kasa - Jedzie poci tekst piosenki - Teksciory.pl

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba & Kasa

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Na stacji stoi już zakręcony elektrobus, pędzący irumus, zawodowy świniobus zatrzęsienie, chamów cała masa a tak na przedział rozpoczyna K.A.S.A.
Ale syf maksymalna popelina po lesie w przedziałach zapijają wina po szynach zaczyna już pociąg sie toczyć konduktorka usiłuje do nich wskoczyć. Tłustymi udami zajęła dwa siedzenia, a jak, że śmierdzi od tego stworzenia popija wino i kiełbasa się obżera nie nie nie nie mogę na pawia mnie zbiera.
W przedziale obok redak telefonów chamy w garniturach dzwonią do domu Jadźka! Nie zapomnij dziś wydoić kozę, Weś do ręki miśka w nocy ci pomoże
REF: oooo Konduktorze łaskawy oooo K.A.S.A i Karramba jadą do warszawy x2
Piwo jasne piwo jasne sorry winę tu ale mamy własne no jasne teraz wagon kolejny ojojoj
przypadek beznadziejny wagon rozkoszy z daleka nas wzywa baba tłusta ogromna i pot z niej spływa prezerwatywa w kieszeni sama się otwiera Karramba już na pelocie naciera
Następny wagon restauracyjny za barem matoł psychointaltywny debilny jest wyraz jego facjaty ten wagon jest również chamów bogaty. Nadciąga kanar, zbliża sie powoli Dzień dobry państwu bileciki do kontroli Kozak pan bez wypisywania kumaty kanar zero ściemniania
REF: oooo Konduktorze łaskawy oooo K.A.S.A i Karramba jadą do warszawy x2
Wsiądź do pociągu byle jakiego nie nie nie do rumuna pędzącego Tylko tutaj doznasz kolejowej extazy W starej bonanzie możesz spotkać jak K.A.S.A, Karramba i Syn maga Syna. Niedorozwinięty barman poleje ci klina, dogadasz sie z kanarem koleś wyluzowany przede wszystkim dowiesz sie co to są chamy.
REF: oooo Konduktorze łaskawy oooo K.A.S.A i Karramba jadą do warszawy x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba & Kasa: Jedzie poci

 

Skomentuj tekst

Karramba & Kasa: Jedzie poci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedzie poci - Karramba & Kasa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedzie poci - Karramba & Kasa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba & Kasa.