Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Cerekwicka

Teksty: 70 Tłumaczenia: 1 Wideo: 16

Tekst piosenki

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Daremnie czekasz na najmniejszy choćby znak Tracisz czas, jeśli myślisz, że ona odnajdzie się O, nie! Zaginął po niej ślad, los drugą szansę dał Bez niej tak pusty stał się dom, zbyt późno widzisz to Bo tak bardzo brak Ci jej i chyba nie będzie lżej z tą świadomością żyć, że szczęśliwsza jest z nim! Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic, to Twój największy błąd! Jak teraz czujesz się? No powiedz, jak to jest poczuć porażki smak? Może następnym razem więcej z siebie dasz? O miłość trzeba dbać, wie o tym każdy z nas Bez niej sensu nie ma nic, a samotnym tak ciężko być Tak bardzo brak Ci jej i chyba nie będzie lżej Z tą świadomością żyć, że szczęśliwsza jest z nim! Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic, to Twój największy błąd! A ona już nie w twoich ramionach Zasypia i budzi się A ona miłością ukojona Już nie pamięta, że istniałeś! Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic, to Twój największy błąd!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Skomentuj tekst

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tyle mia - Kasia Cerekwicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tyle mia - Kasia Cerekwicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Cerekwicka.