Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Cerekwicka

Teksty: 68 Tłumaczenia: 1 Wideo: 14

Tekst piosenki

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Daremnie czekasz na najmniejszy choćby znak Tracisz czas, jeśli myślisz, że ona odnajdzie się O, nie! Zaginął po niej ślad, los drugą szansę dał Bez niej tak pusty stał się dom, zbyt późno widzisz to Bo tak bardzo brak Ci jej i chyba nie będzie lżej z tą świadomością żyć, że szczęśliwsza jest z nim! Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic, to Twój największy błąd! Jak teraz czujesz się? No powiedz, jak to jest poczuć porażki smak? Może następnym razem więcej z siebie dasz? O miłość trzeba dbać, wie o tym każdy z nas Bez niej sensu nie ma nic, a samotnym tak ciężko być Tak bardzo brak Ci jej i chyba nie będzie lżej Z tą świadomością żyć, że szczęśliwsza jest z nim! Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic, to Twój największy błąd! A ona już nie w twoich ramionach Zasypia i budzi się A ona miłością ukojona Już nie pamięta, że istniałeś! Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic i wypuściłeś z rąk Tyle miałeś czasu, by zatrzymać ją Nie zrobiłeś prawie nic, to Twój największy błąd!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Skomentuj tekst

Kasia Cerekwicka: Tyle mia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tyle mia - Kasia Cerekwicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tyle mia - Kasia Cerekwicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Cerekwicka.