Kasia Klich: Jak najciszej

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Klich

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Kasia Klich: Jak najciszej

Co powiesz gdy zapadnie zmierzch Wyjawisz mi to co od dawna wiem, że dla mnie Ty dla Ciebie Ja Mów o tym lecz najciszej jak się da... Refren. Ciszej mów do mnie ciszej jak najciszej... By nie usłyszał nikt (by nie usłyszał nikt) Oooo... Niech tylko ja usłyszę (niech usłyszę) Co chcesz powiedzieć mi (powiedzieć mi) Oooo... Jak najciszej do mnie mów, by nikt inny twoich słów nie usłyszał poza mną... Albo lepiej nie mów nic nie potrzebne słowa gdy słyszę serca Twego ton. Czy powiesz mi, co spotka Nas nim blady świt przysłoni setki gwiazd... tak wiele bym dziś mogla dać by chwila ta na zawsze mogła trwać... Refren. Ciszej mów do mnie ciszej jak najciszej... By nie usłyszał nikt (by nie usłyszał nikt) Oooo... Niech tylko ja usłyszę (niech usłyszę) Co chcesz powiedzieć mi (powiedzieć mi) Oooo... Jak najciszej do mnie mów (jak najciszej) by nikt inny twoich słów (by nikt inny) nie usłyszał poza mną... (nie usłyszał) Oooo... Albo lepiej nie mów nic (lepiej nie mów) nie potrzebne słowa gdy (niepotrzebne) słyszę serca Twego ton. (słyszę serca Twego ton) Jak najciszej do mnie mów... Jak najciszej... jak najciszej... jak najciszej...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Klich: Jak najciszej

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Klich: Jak najciszej

Skomentuj tekst

Kasia Klich: Jak najciszej

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak najciszej - Kasia Klich, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak najciszej - Kasia Klich. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Klich.