Kasia Klich: Jak najciszej

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Klich

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Kasia Klich: Jak najciszej

Co powiesz gdy zapadnie zmierzch Wyjawisz mi to co od dawna wiem, że dla mnie Ty dla Ciebie Ja Mów o tym lecz najciszej jak się da... Refren. Ciszej mów do mnie ciszej jak najciszej... By nie usłyszał nikt (by nie usłyszał nikt) Oooo... Niech tylko ja usłyszę (niech usłyszę) Co chcesz powiedzieć mi (powiedzieć mi) Oooo... Jak najciszej do mnie mów, by nikt inny twoich słów nie usłyszał poza mną... Albo lepiej nie mów nic nie potrzebne słowa gdy słyszę serca Twego ton. Czy powiesz mi, co spotka Nas nim blady świt przysłoni setki gwiazd... tak wiele bym dziś mogla dać by chwila ta na zawsze mogła trwać... Refren. Ciszej mów do mnie ciszej jak najciszej... By nie usłyszał nikt (by nie usłyszał nikt) Oooo... Niech tylko ja usłyszę (niech usłyszę) Co chcesz powiedzieć mi (powiedzieć mi) Oooo... Jak najciszej do mnie mów (jak najciszej) by nikt inny twoich słów (by nikt inny) nie usłyszał poza mną... (nie usłyszał) Oooo... Albo lepiej nie mów nic (lepiej nie mów) nie potrzebne słowa gdy (niepotrzebne) słyszę serca Twego ton. (słyszę serca Twego ton) Jak najciszej do mnie mów... Jak najciszej... jak najciszej... jak najciszej...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kasia Klich: Jak najciszej

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Klich: Jak najciszej

Skomentuj tekst

Kasia Klich: Jak najciszej

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jak najciszej - Kasia Klich, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jak najciszej - Kasia Klich. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Klich.