Kasia Klich: Kto uratuje j

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Klich

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Kasia Klich: Kto uratuje j

Byle cię Byle czym Byle byle być z nim Chciała być tylko z nim (chciała chciała aaaaa....) Byle cud Byle miód Byle miała go w brud Byle go tylko w brud (miała miała aaaaa...) Byle mu byle w smak byle za jeden znak dała by wiele tak (dała dała aa aa....) byle on byle tu byle byle być znów cala być znów (cala cala aaa...) Kto uratuje ja od miłość tej bez wzajemność (lalalalal....) Kto uratuje ja od miłości tej i samotności (lalalalal....) Byle stan Byle sen Byle koniec miała ten dramat jej tylko jej (dramat dramat aaaaa...) Byle ktoś byle cos byle nie mu na złość byle nie była wciąż (sama sama aaa....) byle noc byle dzien. byle sens zwrócić jej wiara by była w niej (wiara wiara aaa...) byle jak byle gdzie by wiedziała to ze byle co czeka go (kara kara aaa) Kto uratuje ja od miłość tej bez wzajemność (lalalalal....) Kto uratuje ja od miłości tej i samotności (lalalalal....) No kto no kto uratuje ja......... Kto uratuje ja od miłość tej bez wzajemność (lalalalal....) Kto uratuje ja od miłości tej i samotności (lalalalal....)(2x) DonGuralesko: Kto uratuje ja podejdę nie będę klop pomyśle to ona ona pomyśli to on podejdę i powiem joł ona powie joł mam nadzieje ze jakoś tak to pójdzie ona już wie ze ona na bank tu podejdzie spytam co robisz powie tak sobie siedzę sam nie wiem co powiem jak podejdę sam się dowiem jedno mi kołacze w głowie byle teraz byle tu byle gdzie byle już byle cud byle miód byle znów tyle słów chce cię lizać od stop do głów jak loda to się musi udać dziś czuć twoje uda i ryba gruba zimna woda ja i ty no i ten bit gorący ja tuba patrzę i słucham ty stukasz w tych burtach a ja wybucham jak globan tuban pójdę z węchem podejdę bejbe złapie cię za rękę spytam choć ta gramatyka trochę odklepana co robi tutaj sama taka bienamanama żebyśmy róbmy to johny bravo przy tobie robię uuu mama jak johny bravo będzie klawo ten bit wciąga wifler powiedziałby come to me to z wieżowców się śni i ta twoja dupa tu mój wzrok przyklejony od niej jak na zupach mol kto uratuje ja?......
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kasia Klich: Kto uratuje j

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Klich: Kto uratuje j

Skomentuj tekst

Kasia Klich: Kto uratuje j

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kasia klich kto uratuje ją tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto uratuje j - Kasia Klich, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto uratuje j - Kasia Klich. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Klich.