Kasia Klich: Mo

Tekst piosenki

Brak wideo

Kasia Klich

Teksty: 30 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Kasia Klich: Mo

Może tak powiem Może tak zrobię Może tak będzie Morze jest głębokie i szerokie Niech o to ciebie Głowa nie boli Zrobię co zechcę Do woli mimo twojej woli ref. Może zrobię to tak Może zrobię właśnie tak Może powiem to tak Może powiem właśnie tak Może tak będzie Albo nie będzie Będzie co będzie Nawet kiedy będę w błędzie Więc się nie mieszaj Dla dobra sprawy W nie swoje sprawy I nie zepsuj znowu mi zabawy ref. Może zrobię to tak Może zrobię właśnie tak Może powiem to tak Może powiem właśnie tak bridge Jaka tego jest przyczyna Że na pulsie rękę trzymasz Rano wieczór we dnie w nocy Wcale nie chcę twej pomocy Jakie tego są powody Że nabierasz w usta wody Kiedy tylko pytam ciebie Czego jeszcze o mnie nie wiesz
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kasia Klich: Mo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kasia Klich: Mo

Skomentuj tekst

Kasia Klich: Mo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mo - Kasia Klich, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mo - Kasia Klich. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kasia Klich.